Jump to content
GIGN Forum

1V1 Scout Cup


aNi
 Share

Recommended Posts

bannertf21.jpg

ESL TF2 Europe paziņojis, ka hostē nopietnu 1v1 skautu turnīru, ar globālo balvu fondu 300$!

Reģistrācija turnīram ir par velti un jau šobrīd reģistrējušies vairāk kā 300 spēlētāju. Bet spēlētāju limits - 512! Reģistrācijas linku meklējat zemāk, pie avota.

Turnīrs notiks 1 mēneša garumā: no 28.februāra līdz 27.martam. Visas spēles notiks speciāli veidotā kartē dm_whiskas_rc5. Atļauti tikai standarta (default) skauta ieroči!

Balvu fonds:

1.vieta: 200$

2.vieta: 70$

3.vieta: 30$

Uzmanību! Visiem spēlētājiem jālieto ESL Wire antičīta klients! Ja tas nav ticis lietots vai nav nosūtīti vajadzīgie dati, uzvar pretinieks! Tāpēc ir ļoti svarīgi pārbaudīt vai klients strādā kā nākas PIRMS spēles. Info kā to izdarīt ir turnīra lapā.

Ja ir kādi jautājumi, droši sūtiet man PM forumā, vai /q AnimaL_ @ irc.quakenet.org #esl.tf2

Avots: http://www.esl.eu/eu/tf2/news/148791/

Link to comment
Share on other sites

Ir diezgan daudz laika, lai iemācītos "normāli" spēlēt ar skautu.

Tici man, šaut var mācēt, bet izvairīties "normāli", lai iekļūtu kaut vai simtniekā, ir šausmīgi grūti. Pat ja es pieteiktos, neliktu cerības uz augstāk par top200. Tomēr paspēlēt gan jau, ka varētu :P

Link to comment
Share on other sites

WTF cuuka?

es esmu vīlies,

tava humora izjūta iet dibenā līdz ar tavu tf2 karjeru

Es zinu, ko tu gribi panākt, bet tev tas neizdosies! Es kļūšu par dižāko stand-up comedian pasaules vēsturē, gribi tu to vai nē!

Daži no maniem jokiem:

  • Kāpēc onamons gāja pāri ceļam? Viņš ir žīds!
    *ba dum tsch*
  • Kas bija pirmais - onamons vai ola? Onamona ola!
    *ba dum tsch*
  • Onamons "nav" resns!
    *ba dum tsch*

Tagad vari droši skriet paraudāt spilvenā!

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

ahh Animals tak ir jaunais esl admins :D citādi jau tu šeit nepostotu. Jebkurā gadījumā tajā kapā vidējam puberim, lai tiktu tālāk par 2. kārtu būs jāiepērk pa čītam. (etf2l ir pietiekami daudz labu 3 divīzijas un augstāki skauti, lai visas 512 vietas aizpildītu)

Edited by Streindžeris
Link to comment
Share on other sites

ahh Animals tak ir jaunais esl admins :D citādi jau tu šeit nepostotu. Jebkurā gadījumā tajā kapā vidējam puberim, lai tiktu tālāk par 2. kārtu būs jāiepērk pa čītam. (etf2l ir pietiekami daudz labu 3 divīzijas un augstāki skauti, lai visas 512 vietas aizpildītu)

Divīzija nav noteicošais rādītājs :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk puberi, jo labāk! Sasniedzot 500 spēlētāju slieksni, varbūt pat varēsim palielināt balvu fondu. :]

Un visiem ir vairāk kā skaidrs ka etf2l (vai esh) spēlē ļoti laba kārtiņa ar čīteriem.. Piedāvāt naudas balvas bez antičīta ir stulbi :<

Nav runa par to vai AC kādu noķer... Paskatoties kā dažas komandas spēlēja pēdējā ESL sezonā, ir skaidrs, ka pietiek vien ar pabiedēšanu, un čītus uz oficiālajām spēlēm daudzi spēlētāji vienkārši neieslēdz, kas arī parādās viņu rezultātos.

Edited by aNi
Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk puberi, jo labāk! Sasniedzot 500 spēlētāju slieksni, varbūt pat varēsim palielināt balvu fondu. :]

Un visiem ir vairāk kā skaidrs ka etf2l (vai esh) spēlē ļoti laba kārtiņa ar čīteriem.. Piedāvāt naudas balvas bez antičīta ir stulbi :<

Nav runa par to vai AC kādu noķer... Paskatoties kā dažas komandas spēlēja pēdējā ESL sezonā, ir skaidrs, ka pietiek vien ar pabiedēšanu, un čītus uz oficiālajām spēlēm daudzi spēlētāji vienkārši neieslēdz, kas arī parādās viņu rezultātos.

:o piemēri? maybe etf2l vajadzētu tās komandas ņemt vērā

Edited by Streindžeris
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...