Jump to content
GIGN Forum

Paaaliidzzat


mikis
 Share

Recommended Posts

Piedodiet par manu nezinašanu, bet kas ir CCS ???

Hmm es pat nezinu - nekad neesmu ar ko tadu saskaries - uzinstale - uzmet pacus - un desktop iconā iemet: -game cstrike -steam (laikam cik atceros),

manliekas ka te kautkur foruma pat ir sis tas bijis par CSS - japameklee

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

atkal neko pats nevari atrast, tad prieksh kam tavai mammai teereet to 10Ls menesii par internetu, ja tu nejeedz to lietot...

te skaties un tev ir vajadziigs CSS full v22.exe fails, cerams nolaadeet vismaz maceesi...

P.S. nav vajadziiga nekaa uzhackoshana, vienkarshi uzinstalee to failu un viss ies!

P.S.S. CSS sux smile.gif 1.6 for eva!

blja, kas tevi neapmierina siici, nevari pagaidiit 15min kameer tas fails noladeejas, nevienu labaaku vietu, kur to failu var noladeet nezinu, ja nepatiik manis piedavaatais variants, tad EJ D***T! un beidz bezjeegaa spamot, kiss fans...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

blja, kas tevi neapmierina siici, nevari pagaidiit 15min kameer tas fails noladeejas, nevienu labaaku vietu, kur to failu var noladeet nezinu, ja nepatiik manis piedavaatais variants, tad EJ D***T! un beidz bezjeegaa spamot, kiss fans...

tu lēnām sāc šo to saprast wink.gif

Link to comment
Share on other sites

peec tavaam praata un rakstiishanas speejaam tev ir max 15gadi, tu esi emocionaals un impulsiivs, katru komentaaru un piebildi tu uztver kaa kaut kaadu smagu uzbraucienu vai ied*****u tavaa dveeselee, karoche tu paardziivo to laiku tiinja dziivee, ko sauc par pubertaati smile.gif

P.S. nenjem ljaunaa, uzraksti arii kaadu tu izteelojies mani!

P.S.S. baigais offtopics te aizgaaja...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

peec tavaam praata un rakstiishanas speejaam tev ir max 15gadi, tu esi emocionaals un impulsiivs, katru komentaaru un piebildi tu uztver kaa kaut kaadu smagu uzbraucienu vai ied*****u tavaa dveeselee, karoche tu paardziivo to laiku tiinja dziivee, ko sauc par pubertaati smile.gif

P.S. nenjem ljaunaa, uzraksti arii kaadu tu izteelojies mani!

P.S.S. baigais offtopics te aizgaaja...

nu tu dod!! tiesho desminniekaa!! tu preciizi vinnu apraxtiji

! ka tass taa iespeejams?

Link to comment
Share on other sites

pakaries, iedzer indi, noshaujies, nosliicinies vanna, tikai dieva deelj atvieglo mums visiem shiis cieshanas - neuzdod vairs exstra stulbus jautaajumus, pliz, es tevi ljoti luudzu...

P.S. nenjem ljaunaa, bet parlieku liels stulbums saak krist uz nerviem (domaaju, ka ne man vienam). peace!

Link to comment
Share on other sites

blja, kapeec man varn ir 30% !?!?!?!?!? blja, no riita bija tikai 10%, ru komon, kas pa sviestu, eu nu, blja kaads atbildiet!?!?!?! da blja vispaar kaut kaads totaals marazms, psc, nah tos varnus man salikushi, vispaar tilzmums kaut kaads. eu, nu c'mon atbildat!?!?!?!

tu domaaji sho? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...