Jump to content
GIGN Forum

Lamera dienasgraamata


COLE
 Share

Recommended Posts

Netiishaam atcereejos. Combats.ru forumaa bija kaut kas liidziigs. Tjipa apraksts, kaa viens laame saaka combat speeleet. Mees vareetu to pashu, tikai par CS... tikai, luudzu, iisi, smiekliigi un interesanti tongue.gif

06.10.-14:00

-Eee-eeh, latgaliitee nopirku CD ar HL un kaut kaadu polichu modu (CS). Uzinstaleeju. Laikam straadaa. Hmm, nestraadaa. Paspaidiiju pogas, dators kaut ko domaa... O! Kaut kas paraadiijaas... juura. es laikam buushu kugja policis... te pat helikopteris ir...hmm, tas nav kugjis, un te neviena nav... Latgaliitee, maitas, man buus iesmeereejushi kaut kaadu apgrieztu versiju. Ieshu pajautaat kaiminjam, ko dariit.

Link to comment
Share on other sites

Man patik tavs posts!

Mani iepaziistinaja ar cs kads draugs. Peec kaada laika pasam ar sagribeejas majas ieriikot csu kad to izdariiju nezinaaju ka tas vis proces notika caur netu taa nu iesledzu un nekaa nenotiek uztaisu uninstalu un no jauna ieinstaleju taa kadas paris reizes un izbesiijies sapratu ka mani ir pie4akarejusi. Veelak sapratu ka taa ir netu speele!

Link to comment
Share on other sites

nu jums bija jaadara taa....

06.10 - 19:31

-Kaiminjsh pastaastija, ka vajag vai nu botus, vai arii netaa liist... ne taa, tad kaa jaalien!?! Kaiminjhs laikam par daudz ne taa un ne tur lien...

20:07

-Ienaaca kaiminjsh un paraadiija kaa ne taa liist... Sapratu!!! Ir kaut kaadi serveri, kuri vienmeer ir pilni (dumie admini, nevar lielaakas kastes serveriem uzlikt, lai vairaak vietas)...

22:59

-Yeeeee! Ieliidu... dir...... hmm, Dropped...serveris nokrita?

00:03

-Kaut kas notiek... Vesels bars botu skraida, shaudaas... T... CT... Haa! Esmu speelee, man pat ir pistole. Oij, izlidoja, laikam ne to pogu nospiedu... Opppaaaa, man arii nazis ir.

01:45

-Beidzot pirmais shaaviens, man izdevaas... Jauns raunds, noteemeeju... 3 sekundes... shauju. Asinis pa gaisu... Eeeee! Kaapeec es nokritu, pa mani neviens pat neshaava!!!

01:47

-Atkal jauns rounds. Teemeeju... 3 sekundes... noteemeeju starp aciim... Da nuu, tizla speele... You have been banned.... Aij, jaaiet guleet.

Link to comment
Share on other sites

Prieksh iipashi nesaprotoshiem un "celmiem", mana doma bija, ka juus vienkaarshi iedomaatos un izdomaatu kaada lamera "iebraukshanu" ieksh CS un iepostotu te, nevis -O man patiik... - manaa laikaa taa nebija... smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...