Jump to content
GIGN Forum

Padoms Zpd


th3crims
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Rakstu ZPD par e-learning ( e - mācības), bet nu esmu nonācis nedaudz strupceļā, līdz nodošanai palicis maz dienu, nu ne dažas, bet nu salīzinoši mazs laiks, bet pārinieks ir slims, slinks un laikam pašam jāsāk kkas darīt, un tad nu esmu apstājies pie tā, ko vispār rakstīt.

It kā ir doma par e-learning pasaulē un salīdzinājums ar Latviju, taču, ja godīgi tā informācija ir, bet kkāda ļoti specifiska, un es nevaru tikt skaidrībā ar neko kā tik ar ievadu. Varbūt jus varētu ieteikt kādu labu tematu saistībā ar e - macībām. Jo galva ir tik tukša, jo vnk vairs nevaru padomāt.

P.S. Saprotu, ka šis nav kkāds ZPD forums, bet nu vnk, varbūt kāda "gaišā ideja" :D vai kāds gaišais saits, kur varētu būt kas intersants. [Latviski nu gan jau, ka nē, jo tur viss ir izskatīts 100x]

Link to comment
Share on other sites

haha, miikstais :D vel 1ned1diena, nepaspeesi

bakaulaura darbu var pa 3 diennaktīm uzrakstīt (turklāt labu), bet kaut kādu ZPD nevar pa nedēļu pabeigt?

P.S.

Interviju mēģināji sarunāt ar kādu sfēras pārstāvi? Ja nē, tad mēģini, lai gan šaubos, ka kāds tev nedēļas laikā piekritīs intervijai..

Link to comment
Share on other sites

da nē, iztikšu bez intervijas, bet jā, ir arī dzirdēti par maģistra darbiem īsā laikā un ļoti labime. Bet nu man viss ir, it kā info ir, tur piemēram par e-mācību vēsturi var iztulkot dahuja, ko pašlaik arī daru, jo tas tik un tā noderēs, bet kā to visu savienot un kādu hipotēzi izvirzīt? man ir vnk aptauja, ar ko man pietiks, nekur netaisos iet, bet nu sliktākajā gadījumā varu kkādu interviju sačīnīt, tik ar ko? :D

Zinu, ka Latvijā Skrivanek piedāvā e - macības valodās, viena pazīstama tur strādā, moš ar viņu kko parunāt, lai vnk kkādu random shitu pastāsta, lai papildinātu manu lpp. skaitu? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...