Jump to content
GIGN Forum

Good Men In Riga!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Tatad man 1majaa Maijaa jabuut Riigaa uz seminaaru!

Lai nebuutu no pasha riita 4:00 jakratas uz Riigu,esmu izleemis 28tajaa,taaa ir 1dien mochiit uz Riiigu,bet mekleeju,kaadu kas mani varetu uznjemt pie sevis un butuu ar mieru ar mani IEPIXAAT 1dienas vakaraaa,un tad es nakamaa ritaa 9 jau buuutu PROM no tava kakla un dotos uz seminaru! Cash iecheko kaa tev ar darba kalendaaru! Varbut tie kas velas sadzert ar mani tajaa datumaa tad varbut iepidzina te kaut ko un k-ko kopistiku varetu sachekot! Es raxtu tik aatri,jo driz laizhu uz VAACIJU,un es vel nezinu ka man tur buus ar to neta pieeju!

P.s. Idealak butu ja kaads dziivotu blakus Raddison BLU viesniicai!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Tatad man 1majaa Maijaa jabuut Riigaa uz seminaaru!

Lai nebuutu no pasha riita 4:00 jakratas uz Riigu,esmu izleemis 28tajaa,taaa ir 1dien mochiit uz Riiigu,bet mekleeju,kaadu kas mani varetu uznjemt pie sevis un butuu ar mieru ar mani IEPIXAAT 1dienas vakaraaa,un tad es nakamaa ritaa 9 jau buuutu PROM no tava kakla un dotos uz seminaru! Cash iecheko kaa tev ar darba kalendaaru! Varbut tie kas velas sadzert ar mani tajaa datumaa tad varbut iepidzina te kaut ko un k-ko kopistiku varetu sachekot! Es raxtu tik aatri,jo driz laizhu uz VAACIJU,un es vel nezinu ka man tur buus ar to neta pieeju!

Mēs ar macho piedāvātu savu māju, jo dzīvojam centrā un tā, bet, cik saprotu, Tu esi resns, tādēļ mums nebūs priekš Tevis vietiņas :(

Trollface_HD.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mēs ar macho piedāvātu savu māju, jo dzīvojam centrā un tā, bet, cik saprotu, Tu esi resns, tādēļ mums nebūs priekš Tevis vietiņas :(

Trollface_HD.jpg

Nu cammmooooonnnnnn,tas bija kaa sitiens zem jostas vietas(ar milzigu smieklu devu)! Varu nosuutiit savus apkartmerus,tas varbuut palidzeetu pardomaat? Jo es esmu LIELS nevis RESNS!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lab skaidrs jus mani atshuvaat :) bet pec vakardienas nolieshanaas negribu vairs nevienu redzeet :DD Cik raddison BLU ir Riigaa? Un kaa tur tikt? :)

P.s. Man vajag uz veco Kugu iela 24 kas skaitaas Raddison DAUGAVA BLU! Kaa man no Zinatnju akademijas tikt! Kaadi transporti un no kurienes jakjer??

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Taak kur mums tur ir pieturas! Aaa ! Pie tirgus pie taaa kanala tur nebus pareizi? Znachit tur kur 22(vai 20) autobuss pietur kas brauc uz lidostu?

Nu +- pie ta kanala tu iekapj 5aja tramvaja kas brauc UZ STCOKMANN pusi un izkāp uzreiz AIZ tilta. kamēr brauksi pa labo pusi redzēsi to viesnīcu.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Skaidriite :) Tad kaapju 5tajaa tramvajaa kas kursee noteikti ik pec 10min! Kapju pieturaa kas atrodas starp tirgu un aotoostu pa vidu pie taa mazaa kanalinja!un braucu uz stockmann pusi vinsh tur noteikti pagrieziis pa kreisi un dosimies paari tiltam un tad tjipa kaapju laukaa un tad jau gan jau atradiishu! vai pareizi?

P.s. Un atpakalj tieshi tapat :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

tak uzprasi uz ielas kadam, nebegs jau vivnji prom :D

p.s. tu vaacijaa nopixaa 1k eiro, bet te tev zhhel 3-4ls taksim, nu gan.

Tavaa jautaajumaa ir ariii atbilde :DD ja tu visu naudu nopixaa,tad jau nav vairs ar ko taxim maxaat :D Jasavelk v nk jostas :) Nee nu lab vinchikiem vakar bija nauda un ir jau nauda! bet josta vienalga jasavelk :)

Link to comment
Share on other sites

Tavaa jautaajumaa ir ariii atbilde :DD ja tu visu naudu nopixaa,tad jau nav vairs ar ko taxim maxaat :D Jasavelk v nk jostas :) Nee nu lab vinchikiem vakar bija nauda un ir jau nauda! bet josta vienalga jasavelk :)

Ar tiem kg ko vacija uznemi domaju ari ta varetu but problema :D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...