Jump to content
GIGN Forum

Garšīgi & Lēti


dyversant
 Share

Recommended Posts

Esmu nonācis līdz tam, ka visi saldumi, gatavā paika un viss cits, kas nopērkams Uk veikalos ir apnicis.

Dikti gribētos dzirdēt jūsu ieteikumus, ko lai labu sapērk, lai

var garšīgi un paēst ( jā tā es to gribēju rakstīt)

Der arī gatavojamas lietas, pie plīts neesmu tizls, pat samērā labs ;)

Tak liela daļa ja ne dzīvo, tad ir pabijuši un zin, kas labs ir . Jo es tajā visā kaudzē ar paiku neko nesaprotu. Protams var mēģināt apmeklēt veikalu skaidrā, et kautkā nav tas..

Link to comment
Share on other sites

ja ir daudz liellopu gaļas - ņem lielos gabus on marinē... marinādes arī ir pa pilno. ja dzīvo ar normāliem keksiem kas nezog - ņem un marinē uz nakti - pusdienās vai vakarā jua gatavs panai. Vēl iesaku paskatīties kīniešu receptes no vistas - elementāras pagatvošanā un lētas...

Link to comment
Share on other sites

beef tev neizdevās uzrakstīt neko interesantu. pat neko slimu, pat neko neinteresantu.

Tev laikam nekad nedaleks ka tev vairs nav 15 gadi un kautkā būtu laiks beigt troļļot. Kas gan bīfu samaitājis tā pēdējos gados.. hnnn..

Bor1ng tu domāji jau gatavas marinādes var nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

Angļi nemāk gatavot, BET, viņu veikalos ir ļoti daudz visa laba... Marinādes ir uzreiz gatavās paciņās - bet tas ir t;a saucamais širpotrebs... to neņem... meklē pus gatavās, kur vajag vēl kaut ko iemaisīt un ad marinēt... Vēlams amerikāņu ražojumu...

Link to comment
Share on other sites

LOL, diviit. Taakaa es lielaako dalju energjijas atdodu darbaa un peec darba man eest gatavot negribas tad ljoti biezhi eju sheit http://www.just-eat.co.uk/ ievadi post code un atveers visus restoraanus/junk food'u kas piegaadaa uz maajaam. Izveele ir liela, kjiinieshu, indieshu, anglju un sazin kaadi veel tik eedieni tev tiks pagatavoti. Cenas draudziigas un ir garshiigi. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Čikens krējuma vai majonēzes marinādē. Paņem termo izturīgo kastroli, salaid iekšā čikena spārniņus vai šķiņķīšus, piešauj majonēzi vai krējumu ( vairāk gan ieteiktu krējumu ), klāt kādu garšvielu, karrijs kst. labi iet klāt. Lai mazliet sasūcas, parasti pietiek ar stundām 2 un šauj krāsnī. Laiku es tā īsti piefiksējis neesmu, bet ja trauks ir caurspīdīgs, tad smuka brūna, kraukšķīga ādiņa liecina par čikena gatavību.

Link to comment
Share on other sites

novāri spageti makaronus. kamēr vārās blakus katliņā apcep vistas filejas gabaliņus un pēctam pielej klāt mazliet saldo krējumu + pievieno kausēto sieru. tad ieber iekšā makaronus, samaisi un izbaudi garšīgus makaronus ar sieru un vistu :)

kausētais siers - 60 santīmi. pietiek 4 porcijām.

saldais krējums - 60 santīmi. ar 4 porcijām

fileja - 200 grami ~80 santīmi - 2 porcijas

spagetī ~ 60 santīmi - dahuja :)

Link to comment
Share on other sites

Jona es paskatīšos, paldies :)

Man nesanāk darbā nogurt. Tāda haļava par 8 paundiem stundā. ka jāmieg ciet. Man tādā ziņā kruta paveicās :)

Hmm, man makaroni jāaizstāj tad ar rīsiem, jo šamie jau sēž dikti ilgi :D

Čikeni tiks ietestēti :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...