Jump to content
GIGN Forum

Aims


Hi_dady
 Share

Recommended Posts

Kur tie laiki, kad tika iets spelets uz lan cs 1.6 un meginaums iet uz turniriem.

ka zinams vislabakais veids ka uztrennet aim ir spelet aimmapes, ka sk aim mapes parasta aim mapes un veel dazas labas,nu labi bet tas ta. Lai speletu klanu serveros diemzel nav tik labs ms uz arzemem no mdsl, bet Latvija neko jedzigu neesmu atradis aim serveri ar normaliem uztadijumiem un kur nebutu jamekle ar ko spelet.

so pec gara palaga 2 jautajumi

1. vai daudz resursus pateretu 5x5 vai max 6x6 serveris tiri ar ipasam aim mapem , un mazajam mapem

2. ja ja, kur varetu uzspelet, jo manu ka man aims sak iesukat :( Ja jau puba fragi mani sak galinat nost.

Protams, ka jau gign fans, speletu uz ging, bet gignam neka tada nav.Vispar LV tadu nav.( tadu kur man nedod ban pec pirmajam 2 min) sk gaming, fnatic un visam top komandam ir tadi. bet ka jau rakstiju , man nets vairs nevelk uz tadiem.

post-16638-0-15902500-1296190862_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Spele csdmaa :thumbsup:

81.170.255.240 BrutalCS.nu CSDM dd2 zviedru serveris laikam, katraa zinjaa skills tur augsts ir, spelee arii pasaulee paziistami speleetaaji, pings taads pats kaa uz lv serverim tobish ljoti labs :thumbsup: parocies varbut vinjiem arii aim serveris ir. Gamers vienu briidi bij aim serveris

Edit; paprovee aim.brutalcs.nu

Nee nepateereetu daudz, vajg labu upload aatrumu un protams njipru kompi ja gribi lai neraustas un pats speeleet uz taa pasha kompja tajaa pashaa serverii

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...