Jump to content
GIGN Forum

Vairāk Vienkārši Jautājums, Ne Tik Daudz Sūdzība, Bet Anyways


aphrodYte
 Share

Recommended Posts

Man te dažs labs uzlika banu uz 60min. Situācijas atspoguļojums:

Cpl_mill mapīte, esmu ct, c4 uzlikts, klusītēm virzos pa apakštrubu, lai klusītēm izlīstu un visus nafig novāktu (hah), laiks vēl pietiek tam visam, bet mani te viens admins noslapo tā, ka visi TS uz A, protams, dzird, ka esmu trubiņā. Nu, neko, izeju, mani uzreiz nošauj un tā.

Čatā uzrakstu, ka "time bija pietiekami", aiz kā turpinu rakstīt "bet dažam labam smadzeņu gan nē, acīm redzot". Nu, kaut kā tā. Ne es uzsveru personu, kam tas rakstīts, neko. Vai tas uzreiz skaitās ūber abuse, par ko likt banu uz 1h?

Vienkārši interesanti, cik gan ļoti viegli adminam ir uzlikt banu par abuse, bet apdomāt savu rīcību gan laikam ir grūtāk.

Link to comment
Share on other sites

Būtu patiešām forši apskatīt demo. Te gan pēdējā laikā par 'ej nahuj', kas raidīts admina virzienā, liek banus uz nedēļu, tā ka izbrīnu šis bans vismaz man nerada, bet normāli tas, protams, nav, ja situācijas izklāsts atbilst patiesībai. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja šāda rīcība tomēr nav uzskatāma par normām atbilstošu (hallelujah), tad demo mētājas iekš šodienas datuma CS demkās: weekly-cs.gign.lv-1101261234-de_cpl_mill.zip 4.75 MB 2011.01.26 12:34

Unjā, nebi mani tik daudz uztrauc tās 60 bana minūtes, mani vienkārši cilvēki pārsteidz ar savu attieksmi, kad vieglāk ir izmest kādu no spēles nekā atbildēt, paskaidrojos savu rīcību, vai vismaz padomājot par savas rīcības korektumu. Mehh

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Jā, demo beigu beigās atradu arī pats un piespiedos uzmeklēt datorveidīgu objektu, kas spētu pavilkt pašu spēli, lai aplūkotu situāciju no malas. Būtu forši, ja varētu redzēt čata logus, jo nekādu tekstu demo ierakstā nav ne no vienas, ne otras puses, toties situācija, manuprāt, ir kārtējais 'jo es tā gribu' variants. Tātad, attiecīgā persona brīdī, kad tiek noplantota bumba, atrodas trubā, tikko ar kādiem 100 šāvieniem nofragojot pretinieku otrā trubas galā un turpina kustību un spotu walkā, lai būtu kaut minimāla iespēja paņemt pretiniekus uz pārsteiguma momentu, jo, kā zināms, ja cilvēks nav kurls/stulbs un plantā dzird skriešanu, mērķis uzreiz tiek pavērsts uz trubas ieeju un seko HEADSHOOT! Tam visam pa vidu interesanti ir tas, ka šī persona nav viena un aiz viņas trubā atrodas vēl viens džeks, kurš gan walk vietā skrien, tomēr ir pat vēl tālāk no spota, viņu gan neviens neaiztiek un slaps tiek walkojošajam spēlētājam, tādā veidā pat kurlajam/stulbajam pretiniekam atklājot ABU spēlētāju atrašanās vietu. Nesaprotu - misija it kā tika pildīta, notiek virzība uz spotu, neviens nesēž kartes otrā galā un neskaita putnus, tātad kāds sakars? Un nevajag teikt, ka 'viņš tur tā fakin' darīja katru roundu un man apriebās!', jo spēlētājis bija paspējis izspēlēt vien 2 vai 3. Par 'abuse' banu, kas seko gandrīz uzreiz pēc šī momenta neņemos spriest, jo chat logu man nav, vien viela pārdomām - vai jūs, cienījamie admini, vienmēr banojiet VISUS spēlētājus, kas savā starpā viens otru vārdiski aizskar? Vai, ja esmu ienācis serverī ar feikniku un viens malacis pasaka, ka es esmu DAUNIS, viņam katru reizi tiks uzlikts 60 minūšu bans par to, ka viņš mani aizvaino? Jo spēlētājs, manuprāt, šajā gadījumā ne ar ko neatšķiras no admina, vien to, ka pats nevar uzlikt pretējai pusei banu, jo viņam sāp sirsniņa par šo ārkārtīgi milzīgo un aizvainojuma pilno tekstu. :)

Link to comment
Share on other sites

Man gan nav nekāda sakara ar CS, CS:S vai kā viņus tur, bet man sāk nenormāli besīt lasīt sūdzības par to, ka, acīmredzot, daļa adminu ir kompleksaini tīņi, kas uzskata, ka ir ok banot, ja tiek aizskartas viņu vārgās sirsniņas un ļoti, ļoti gribas parādīt, cik neiedomājami "nozīmīgi" un "svarīgi" viņi ir. Jebkurā gadījumā, pēc maniem uzskatiem, vismaz 3 no tiem adminiem, kas pēdējā laikā figurē sūdzību sadaļā un atklāti parāda savu lielisko intelektu, vajadzētu apgriezt pāris tiesības un pagaidīt, lai puikas paaugas pirms atkal šīs tiesības atgriezt. Es skaļi vārdus nesaukšu, jo tāpat daudziem ir zināms, par kuriem "intelektuāļiem" ir runa.

Link to comment
Share on other sites

Pats admins, kurš noteikti zina, par kuru ir runa, neko negrib pateikt. Meh. Attieksme.

Vismaz prieks, ka nejau man vienīgajai tas liekas marasms, galu galā pati esmu administrējusi ne vien serveros, bet arī moderējusi cs mājaslapā, tāpēc šāda attieksme nudien nedaudz izbesī.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Pats admins, kurš noteikti zina, par kuru ir runa, neko negrib pateikt. Meh. Attieksme.

Vismaz prieks, ka nejau man vienīgajai tas liekas marasms, galu galā pati esmu administrējusi ne vien serveros, bet arī moderējusi cs mājaslapā, tāpēc šāda attieksme nudien nedaudz izbesī.

Tu man slap, es pasaku, ka `kādam` smadzeņu laikam trūkst. Neuzsveru pat ne nicku, neko, vienkārši, lai cilvēks apdomātos. Cik fakin gudri ir tā darīt? Ak jēl, nolien no iedomības kalngala un sāc domāt loģiski

SUPER SKILLOTAIS SPELETAJS KAS WALKO PA TRUBU NO B SPOTA LIDZ A, + AR SUPER LABO ATTIEKSMI.

To ka tu esi bijis kur admins un ko moderejis , nenozime ka vari ienakt serveri un a--dst adminus, taka man nav gag, tad varu vienigi ban. Nepietiek ka sperveri muti palaid, bet veel pec tam raksti privatas zinas.

Tev jasak domat logiski un pirms nakam reiz raksti seit, izlasi TOPICU SUDZIBU SADALA.

tema slegta.

Link to comment
Share on other sites

Daddy ja iet runa par tevi,tad kapec tu bano cilvekus,ar kuriem tev nav nekada sakara,jo tu prasiji acc lai banotu chiiterus,ar kuriem arii shad tad ar atpaziishanu tev sanak problemas! Pfui! Tu esi mans milulis un favoriiits,bet nu nevajag jau paradiit varu,man jau te pietiek ar 1nu UUBER adminu kas ir saspiedies ar savu ACC! mca mca :*

Link to comment
Share on other sites

Dady ja iet runa par tevi,tad kapec tu bano cilvekus,ar kuriem tev nav nekada sakara,jo tu prasiji acc lai banotu chiiterus,ar kuriem arii shad tad ar atpaziishanu tev sanak problemas! Pfui! Tu esi mans milulis un favoriiits,bet nu nevajag jau paradiit varu,man jau te pietiek ar 1nu UUBER adminu kas ir saspiedies ar savu ACC! mca mca :*

aj Stulba tema. :D Nta tema, kad kads nem citus noliek un pec tam skrien paraudat kadam uz pleca.

Nu gadijas , kad Rikky fake nick speleja, parsteidzos , ( nekludas vienigi tas, kas neka nedara), vai ir veel kads ar kuru esmu kludisjies( nu lab ir veel viens :D, tatad 2 kopa)

Laikam vajadzes tomer gag, lai varetu labak pildit primaras funkcijas,t.i. banot citerus.

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

Man gan nav nekāda sakara ar CS, CS:S vai kā viņus tur, bet man sāk nenormāli besīt lasīt sūdzības par to, ka, acīmredzot, daļa adminu ir kompleksaini tīņi, kas uzskata, ka ir ok banot, ja tiek aizskartas viņu vārgās sirsniņas un ļoti, ļoti gribas parādīt, cik neiedomājami "nozīmīgi" un "svarīgi" viņi ir. Jebkurā gadījumā, pēc maniem uzskatiem, vismaz 3 no tiem adminiem, kas pēdējā laikā figurē sūdzību sadaļā un atklāti parāda savu lielisko intelektu, vajadzētu apgriezt pāris tiesības un pagaidīt, lai puikas paaugas pirms atkal šīs tiesības atgriezt. Es skaļi vārdus nesaukšu, jo tāpat daudziem ir zināms, par kuriem "intelektuāļiem" ir runa.

iistaa ierunajas, gan yau tava vieta to izdara kads cits, varda neminesim =D

Link to comment
Share on other sites

Ko es varu pateikt ir tikai tas, ka uz shaada veida tekstiem nevajag uzreiz tik asi reagjeet ar banu uz stundu citos gadijumos vel ilgak kaa prakse raada, atbildi taapat + ideaali ja izdomaa ko jautru vai aizvainojoshu, kas vispaar liek aizveert zhvaakli ciet, kas tev to liedz, vai neatbildi vispaar :)

Link to comment
Share on other sites

Ko es varu pateikt ir tikai tas, ka uz shaada veida tekstiem nevajag uzreiz tik asi reagjeet ar banu uz stundu citos gadijumos vel ilgak kaa prakse raada, atbildi taapat + ideaali ja izdomaa ko jautru vai aizvainojoshu, kas vispaar liek aizveert zhvaakli ciet, kas tev to liedz, vai neatbildi vispaar :)

Tiesi aboliti :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...