Jump to content
GIGN Forum

Modern Warfare 3


Banāna Telefons.
 Share

Recommended Posts

man nepatika black ops.

endžins nobesija. sp ir vienīgā lieta, kas patika un varētu teikt, ka tikai dēļ story... pietam izskatijas tā tā...pilsētas nelikās diži labākas pa cod4.

vispār nožēloju, ka atlaidēs nepaķēru cod4. kautkā neliekās, ka šie 2 ir tik labi...pat izskata ziņā...iekš cod4 paķer zelta kalašu un apbrīno cik labi izskatās viņš :)

ceru, ka endžinu tiešām nemainīs. tik uztvīko grafiku un viss... tak ahūna labs dzinējs, kas prasa ļoti maz no pc un tomēr dod tik daudz...man liekās to miņu dēļ man black ops ar negāja - viss jutās "nepareizi" - skriešana, kustības... + kā arī pingi, bet tur drošvien kompis vainīgs...

Link to comment
Share on other sites

Zini rusty, ar šo piespiedu kārta developeru maiņu ir daudzdaudzdaudzdaudz lielāka iespēja, ka Black Ops būs perfektākā spēle uz planētas salīdzinot ar MW3. Tā vismaz parasti notiek.

Link to comment
Share on other sites

Zini rusty, ar šo piespiedu kārta developeru maiņu ir daudzdaudzdaudzdaudz lielāka iespēja, ka Black Ops būs perfektākā spēle uz planētas salīdzinot ar MW3. Tā vismaz parasti notiek.

jam, doršvien...bet man vajag tikai vienu lietu lai viņi pareiza izdara...to cod 4 sajūtu, kas tomēr arī bij iekš mw2 kaucik saglabāta. lai sp, perks un citi "revolcionāri" brīnumi paliek. tie man būs pilnībā pohuj tik ilgi kamēr spēle pati jutīsies kā cod4. tas arī viss ko gribētu no šiem sagaidīt, jo pa cod4 patīkamāku mp šūteri neesmu spēlējis.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...