Jump to content
GIGN Forum

Upgrade


lmz
 Share

Recommended Posts

Приветсвую всех! Если есть такая вазможнасть и нету притензий,то хотелос-бы дабавить еще один флаг к моему ацц.Скажу честно не настолько активен счас как раньше в плане онлине,ну как есть время играю и играю счас на цсдм побольше чем на пубе,ну также и про пуб не забываю захожу ну поздним вечером!Вот хотелас-бы хвотемап на цсдм и также если не против на пубе,много говарить не буду,сами знаете в другой раз етот флаг очень к стате.Думаю знаете что проблем со мной не будет.Блогодарин за ваше внимание,надеюсь поддержите и поймёте.С увожением LMZ

P.S xvotemap

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Vinsh ja godigi prasija lai CSDM uzliekot vinjam xvotemap,ka tagad esot mazak laika CS`am un ka tagad vairak CSDM uzturoties un ka neaizmirsiis pa pubu! Kaut kaa taa :)

lmz kaa bija tavs posts Miedzinjam domatais jasaprot? Un nevajag jau pec katra posta atbildet visiem! Manaa skatiijuma neko sliktu neprasa!

Link to comment
Share on other sites

Приветсвую всех! Если есть такая вазможнасть и нету притензий,то хотелос-бы дабавить еще один флаг к моему ацц.Скажу честно не настолько активен счас как раньше в плане онлине,ну как есть время играю и играю счас на цсдм побольше чем на пубе,ну также и про пуб не забываю захожу ну поздним вечером!Вот хотелас-бы хвотемап на цсдм и также если не против на пубе,много говарить не буду,сами знаете в другой раз етот флаг очень к стате.Думаю знаете что проблем со мной не будет.Блогодарин за ваше внимание,надеюсь поддержите и поймёте.С увожением LMZ

Sveiciens visiem(Приветсвую - latviski grūti pārtulkot)! Ja ir tāda iespēja un nav pretenziju, tad vēlētos pievienot sev vēl vienu flagu savam accessam. Teikšu godīgi, neesmu tik aktīvs kā agrāk. Spēlēju tik, cik ir laiks,spēlēju vairāk csdmā nekā pubā. Par pubu aizmirsis arī neesmu, ienāku vēlos vakaros. Gribētos xvotemap uz csdma un, ja nav pretenziju, tad arī uz puba. Daudz nerunāšu, paši zinat, ka flags dažreiz pat ļoti noder(latviski īsti labi netulkojas) Domāju, ka zinat ar mani problēmas nebūs. Pateicos par jūsu uzmanību, ceru uz atbalstu un sapratni. Ar cieņu, LMZ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...