Jump to content
GIGN Forum

Shitas Ir Pieteikums Uz Admina Tiesiibaam


CeLsijs^
 Share

Te ar kautko vaig rakstiit ?  

11 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gribeetu pieteikties uz admina tiesiibaam !

Taadad kaa juus augstaak redzat gribeetu pieteikties uz admina tiesiibaam !

Kapeec?

1)Esmu noveerojis ka daudzi lamiishi no riitiem chiito tad kad neviens admins nav !

2)Veeleetos pieteikties arii taapeec ka esmu GIGN serverii ljoti daudz speeleejis - vismaz piecus meeneshus pa 6-7 stundaam dienaa!

3) Esmu ar visiem adminiem saliidzis mieru , nu vismaz ar lielaako dalju ,jo cs pirmsaakumos visus adminus un ne tikai adminus saucu par chiiteriem !

4)Taapeec ka man ljoti patiik cs un nevaru iztureet bez taa vairaak par 2 nedeeljaam !

5)Ja buushu admins tad nevienu nebanoshu taapat vien bez iemesla , jo zinu kaa tas ir!

Paldies par uzmaniibu ! CeLsijs

Link to comment
Share on other sites

stabils rec

+

1. dzekinsh ir radosh, par ko liecina izveidotaa balsoshana (es nobalsoju par 4. variantu, respektiivi - man patiik braukt ar BMX... jo man patieshaam patiik).

2. dzekinsh buutu labs admins, jo seerverii pavada 1/4 visas dienas, rekiniet, ka pareeejie admini tanii laikaa vareetu paguleet, izklaideeties, maaciities, skatiities TV, dariit jebko iznemot admineeshanu smile.gif

3. dzekinsh adminee no riitiem, kad pareejie admini gulj, bet lielaakaa dalja chiiteru iziet sirojumos pa seerveriem terorizeejos speeleetaajus.

4. vinam ir labas attieciibas ar visiem adminiem, jo ir saliidzis mieru ar visiem.

5. ja nu tomeer vinsh kaadu laiku nav seerverii, tas nenoziimee, ka vinsh uz visiem laikiem ir pazudis no savu pienakumu pildiishanas, tas ir max uz 2 nedeelaam.

6. vinsh nevienu bez iemesla vai taapat vien nebanos!

7. vinam patiik braukaat ar BMX, tur ir vajadziiga veikliiba un laba reakcija, tapec es domaju, ka vinsh ljoti aatri un operatiivi vareetu atpaziit chiteri un izbanot no seervera. skills reaalajaa dziivee arii dod bonusus virtuaalajaa dziivee smile.gif

-

1. vins dziivo Ventspilii (neko nesaku par Ventspili, skaista pilseeta, skaistas meitenes, viss chiki briki), bet kaa vinsh varees riikot dueljus ar chiiteriem, kuri vinu izsauks uz eliku uz 20ls aim mapee 1vs1? taa ir neliela probleema, bet cik zinu sabiedriskais no Ventspils uz Riigu kursee regulaari, takaa visu varees nokaartot.

nu redziet, es atradu vairaak plusus nekaa minusus, tapeec arii dodu stabilu rec shim jauneklim, vairaak taadu apziniigu jaunu cilveeku muusu valstii, taa tureet! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

precizeesim dazjas lietas !!!!

nepavadu gign 6-7 stundas - pavadiiju - pagaatnes formaa !!!!

tagad speeleeju 1-2 stundaam !!!!

un darek nekas neliecinaatu kad esmu stulbs - normaals pieteikums bija - bija , visu biju sarakstiijis smuki un kaartiigi - biju !!! nu tad ko ?

Link to comment
Share on other sites

ai, nu tad jau laikam, ka tomer neatbalstu smile.gif biju atradis tevii tik daudz labu iipashiibu, bet taas 1-2h pie cs dienaa, tomeer adminam takaa buutu biki pa maz... ja nu vieniigi, tu taas 2h pavadiitu admineejot diennakts karstajaas stundaas - 4 naktii un 10 no riita, tad varbuut veel mazu rec dotu, bet laikam jau, ka nespiid tev taas tiesiibas. zeel, pieteikums tieshaam bija labs smile.gif

P.S. [slow hands pie seviim nodomaaja: "kaads es esmu jokdaris..."]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...