Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Kādu Labu Cs 1.6 Serveru + Web Hostingu


Recommended Posts

Labdien!

Tātad, problēma: sērfoju internetā, meklēju cs 1.6 hostingu. Esmu uzgājis šādus

lhc.lv - īpašniekam gramatika 0, saits atbiedējošs, negribās ar viņu neko slēgt

lvhosting.lv - pēc šeit redzētajiem postiem par lvhosting vispār neko darīt negribās + viņš mūžīgi atbild tikai tad, kad esmu offline, kad esmu online, nerunā

csh.lv - 2. dienu gaidu skype apstiprinājumu, saitā esošā informācija daudz maz daudzsološa.

Gribētu, lai jūs šeit kādu hostinga firmu ierakstītu. Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Midle.lv un versus.lv

Tie ko šeit tev piedāvā viss ir bulšits. Pirmais jau tas,ka viņiem nau licenzes to darīt un viss ir neoficiāli,tādā veidā droši varētu par šiem saitiem ziņot policijai un džeki varēs raudāt aiz rūtainajām restītēm.Tākā ieteiktu tev sameklēt tiešām hostingu kur viss ir licenzēts un vis notiekas officiāli ar dokumentiem(līgums)Tad tev nevaidzēs sūdzēties,kā te sūdzas daudzi,ka viņi ir apkrāpti utt.

Pats personīgi tev nevaru ieteikt neko.Varēt varu,bet šaubos vai vēlēsies maksāt lielu naudu par kautkādu sūda cs.

Link to comment
Share on other sites

Nju es arī saku par to- mani atbiedē visi tie, kas "PM me, skypē visu sarunāsim, pārskaiti tādu un tādu naudu uz tādu un tādu kontu, pēc 2h būs gatavs serveris." Šeit es vēlos redzēt kādu cilvēku viedokļus, kas hostējās pie kādas reālas SIA, kurai, vismaz, webs nav atbiedējošs.

Link to comment
Share on other sites

Poxainasi pedo lāci tu tak esi afigena zadrots 4alis. :D Tavs komentars ir galigi offtopikā ielīdis tik dziļi.omg vnk.

Kristapuciiti - Ja tev biezs maks un ja vēlies - pieņmsim par 2 serveriema ar web maksāt 20ls/men tad uz priekšu ej pie SIA. Varu piedāvāt 50% lētāk no manas pieminētās summas. Kā jau teicu, ja vēlies tad PM mēe. :]

Link to comment
Share on other sites

:D Tavs komentars ir galigi offtopikā ielīdis tik dziļi.omg vnk.

Kristapuciiti - Ja tev biezs maks un ja vēlies - pieņmsim par 2 serveriema ar web maksāt 20ls/men tad uz priekšu ej pie SIA. Varu piedāvāt 50% lētāk no manas pieminētās summas. Kā jau teicu, ja vēlies tad PM mēe. :]

Tu ar savu lētumu vari aiziet biksēs pasēdēt čali.Tavu sūda retry uzlauza vairākas reizes kā nematas un vēl tu te piedāvā kautkādu savu sūda hostingu kuram nau licenzes to darīt?Tad kad sīkais šmurguli sēdēsi aiz restēm un raudāsi tad sapratīsi,ka esi vienkārši nekam nederīgs cilvēks.

Runājot par tēmu tad ieteiktu tev gan nenožēlot 10Ls par 1 serveri. Ja aiziesi pie visiem šiem sūda ņuņām,tad pēc tam neraudi,ka hostings lago,šad tad neiet vai vienreiz nedēļā iet,vai arī atkal uzlauza tavu projektu utt.

Link to comment
Share on other sites

:D Tavs komentars ir galigi offtopikā ielīdis tik dziļi.omg vnk.

Kristapuciiti - Ja tev biezs maks un ja vēlies - pieņmsim par 2 serveriema ar web maksāt 20ls/men tad uz priekšu ej pie SIA. Varu piedāvāt 50% lētāk no manas pieminētās summas. Kā jau teicu, ja vēlies tad PM mēe. :]

Protams, sorry par offtopiku, bet, lūdzu, pirms sāc braukt auguma, iemācies pareizi rakstīt :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kurš serveris Latvijā piedāvā stabīlu serveri?

Konkrētāk, 32 sloti, visi pilni, bez lagiem, labs ātrums arī uz ārzemēm, tā lai ārzemniekiem, ja ne nelago, tad minimāli lago.. Ir novērots, ka liela daļa piedāvāto projektu šo prasību nevar piedāvāt stabīlu. Nē, protams, rakstīt mēs visādu muļķību mākam, bet kurš patiesībā sniedz šādas iespējas?

Link to comment
Share on other sites

Num labākais variants ir nopirkt pašam savu datoru un izvietot datucentrā.Pagaidām cik zinu daudzi izvieto savu datoru techpoint.lv bet manā skatījumā techpoint ir mēsls un ieteiktu deac.lv

Domāju,ka par deac tur jautājumu nevaidzētu būt,tur viss ir skaidri redzams,ka šeit viss notiekas pa nopietnam nekā šeit ko daudzi izmanto pagrīdes techpoint.

Link to comment
Share on other sites

Domāju,ka par deac tur jautājumu nevaidzētu būt,tur viss ir skaidri redzams,ka šeit viss notiekas pa nopietnam nekā šeit ko daudzi izmanto pagrīdes techpoint.

Par to cenu techpoint ir pietiekami labs ;) Ja gribi deac maksāt tos 80Ls/mēn. par 300W maksimālo jaudu, tad uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Tad kad iebāzīs koku tavā tajā ānusā un salauzīs tev rokas abas,tad vairs tādus vārdus tu negribēsi teikt.Aizej bērns pamācies skolā kārtīgāk un tad sapratīsi kas ir labs hostings un kas ir pagrīdes mēsls.Aizej izlasi ko piedāvā techpoint un kas viņi vispār ir.Un aizej izlasi kas ir deac un ko viņi piedāvā.Tākā aizej nomirsti idiot.Tādus kā tevi mežā aprok dzīvus nūģi.

Link to comment
Share on other sites

;) Un pie reizes vari ierakstīt googlē un uzzināt, kas ir virtuālais serveris.

Tak es zinu, ko tas nozīmē!!! :D :D :D :D Es vnk saku, ka man vienalga uz to, ka tas būs virtuālais serveris. Priekš kam man maksāt >100 ls /mēnesī par 2gb ram un 2x160 gb HDD?? Kam man tas priekš cs 1.6 vajadzīgs?

Edited by kristapuciitis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...