Jump to content
GIGN Forum

Portatīvais


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

Tā kā man ne silts ne auksts no jaunajiem portatīvajiem, tad vēlos jūsu palīdzību.

Līdz 6dienai ir jāatrod jauns portatīvais. Vēlamā cena 300 Ls, bet nu griezti ir 350 ;)

Portatīvais ir meitenei, spēles nespēlē, bet nu vajag pēc iespējas labāku tā, lai kalpo diezgan ilgi :) Kompis domāts mācībām, internetam, filmām un mūzikai. Vēlamais izmērs ir 15"

Windowsam nav jābūt obligāti iekšā.

Vēlams ne HP ražojumus ;)

Paldies

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Apple fanboys arī šeit piecūkoja?

ep1demic, nu ko es varu pateikt, HP kompji nav slikti, galvenais la nebutu Pavilion, un meitenei vairak ies pie sirds nekā piemēram ar kantano Lenovo skraidīt... Tā ka iesaku ne tik uz to funkcionalitāti bet uz skaistumu paskatīties.... Tici man - atmaksāsies =)

Link to comment
Share on other sites

ep1demic, nu ko es varu pateikt, HP kompji nav slikti, galvenais la nebutu Pavilion, un meitenei vairak ies pie sirds nekā piemēram ar kantano Lenovo skraidīt... Tā ka iesaku ne tik uz to funkcionalitāti bet uz skaistumu paskatīties.... Tici man - atmaksāsies =)

Nu viņai nu pat bija Pavillions kaut kāds dv2000 vai dv6xxx, nezinu, bet kaut kāds special edition. Protams viņu piemekleja tā problēma ar GPU ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.hypermarket.lv/?item_id=194&amp...roduct_id=27211

Tas x600 ir tikai 3 internetveikalos, un no tādiem ņemt negribētos. Gribas vismaz kādu garantiju, ka veikals vel kādu laiku turēsies, tāpēc ņemsim no pazīstamākajiem veikaliem t.i. 1a, m79, dateks ;) varbūt vēl kādu aizmirsu pieminēt!

Link to comment
Share on other sites

Ir pilnīgi vienalga no cik pazīstama iveikala tu pērc portatīvo - garantiju MSi datoriem nodrošina ICT serviss, līdz ar to veikals var nobankrotēt kaut tajā pašā dienā kad tu esi nopircis portatīvo datoru :) - garantijas saistības nodrošina serviss un ar servisu tu arī cīnīsies pretenziju un problēmu gadījumā .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...