Jump to content
GIGN Forum

Cik Naudinas Diversants Var Dabuut Par Pc


dyversant
 Share

Recommended Posts

Hei hei!

Es te ta ka sataisijos uz UK, skaidri zinu ka tur nopirkshu citu pc tapec gribeju zinat, par kadam naudam es varetu savejo brinumu pardot?

CPU : AMD 3500 +

RAM : 1GB 1 modulii

GPU : Nvidia GeForce 8500GT

MB : DFI Lanparty nf4 SLI-D

HDD - Seagate 250gb ( nepilnu pusgadu lietots)

CPU cooler : TT big typhoon

PSU : FSP 350 w laikam

CASE : Vecs, bet stingrs servera keiss

Neteik'su ka kompis ir suudiigs, velk visu, ko var pavilkt 1 kodola PC.

IR ari monitori 2gb

SAMPO 17 collu CRT

BENQ FP71GX ar nelielu defektu apaksaa.. kautko laikam esmu uzlejis drusku, sapikselojies laukums quick launch zona.

Link to comment
Share on other sites

Hey! Diversant! Vecais galas gabals! Kaut gan.. par galas gabalu drizak sauktu mani.. :)

Anyway, jautajums ne pa temu, pet spama sadala anyway nav par temu! Atceries savu lidera posmu. Vai tavas domas nav mazliet mainijusas par visu apkart notiekoso starp tad un tagad? :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es Nevaru saprast tu Gribi warn par offtopik, vai ari gribi zinat to, ka man jorpjam iet lieliski, un man vienkarshi ir labs darba piedavajums? :)UN domas protams ka mainas.. ne globaala meeroga, mainas tikai tas, ka uztveru dazhas nianses

Link to comment
Share on other sites

Man draugs vasaras vidu no UK atgriezas. Saprata, ka tur laimi neatradis. Protams - lieals ceribas un tada gara. Bet kad nonac tur... nu calis saprata, kas vins ir taja sabiedriba. Varbut citi uzliek klemes uz acim un redz tikai savu algu vs Lv algu, bet mans draugs redzeja savu poziciju sabiedirba vs LV poziciju sabiedriba.

Protams - bomzis aizbrauc uz UK un paliek bomzis, tikai ar lielaku algu. Vienkarsi, zemak par bomzi nav limena. Tb - LV bomzis UK ir UK bomzis. Problema sakas, kad LV skarigs calis nonak UK un klust par bomzis + 1 ar lielaku algu. Tad rodas jautajums - vai es esmu bomzis + 1, vai ari es neesmu bozis, jo man ir lielaka alga, ka bozim LV.

Ta jau var salidzinat - Bet tada gadijuma esmu karalis uz nigerijas fona! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...