Jump to content
GIGN Forum

Paris Jautajumi


l1nk1n
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Esmu pedeja laika pieversies TF2.

Tatad man radas jautajumi:

1. Ka var atvert tas kastes, kas ir ar kjedem sasaitetas?

2. Ka var TF2 ping uzlabot?

3. 512mb Ram ir pa maz cik noprotu.ar 1gb butu Ok?

Many thanks,

l1nk1n

Link to comment
Share on other sites

2. Labāks internets, lai arī TF2 neizjūt starpību starp 70 un 170 ms.

3. 1gb, protams, būtu labāks, bet Tf2 vairāk balstās uz CPU. Gribi labu FPS = Kaut cik cienīga video karte un kā minimums Dual core, varbūt quad core procis.

1. atslegas nekadi nevar uztaisit craftojot ?

2. es biju domajis FPS nevis PING. SRY !speleju no UK un speleju UK serveros, nelago, vienigais FPS drops baigais.

3. Dual core man ir 2x2gb. Video karte ir Quadro. bet Ram tikai 512mb. Cik varetu maksat 1gb ram prieksh portjiku ?

Link to comment
Share on other sites

tf2 pingu vari mēģināt uzlabot nedaudz ar rate palīdzību..

par ramu.. emm.. atkarībā kāds windows, ja xp.. tad ar 1gb jābūt daudz maz ok. to ko viņš mūld pa kaut kādiem dual core, quad corēm aizmirsti. agrāk spēlēju uz 1.8 atlona nekādu problēmu nebija.

Link to comment
Share on other sites

par ramu.. emm.. atkarībā kāds windows, ja xp.. tad ar 1gb jābūt daudz maz ok. to ko viņš mūld pa kaut kādiem dual core, quad corēm aizmirsti. agrāk spēlēju uz 1.8 atlona nekādu problēmu nebija.

Ar arkmeni arī var spēlēties. Agrāk bija agrāk, šobrīd ir situācija tāda, ja gribi labu FPS, tad ņem talkā labu procsesoru. Tas, ka TF2 balstās uz CPU ir pašu spēlētāju pierādīts. Nekas izdomāts. Un ja ir portatīvais dators, tas ar spēlēšanu būs kā būs. Bez kaut cik jaudīgas atmiņas spēle ir nebaudāma.

Atslēgas, diemžēl, var tikai nopirkt. Bet jēga nav tik liela. Iespēja, ka iegūsi kaut ko labu ir 5 no 100.

Link to comment
Share on other sites

1.Noperkot atslegas no mannco store.(vai samaini savu refined pret vinam)

2.Vissticamāk rate,bet par tiem neko nezinu jo man pašam pings ir labs.

3.Es kādreiz diezgan labi spēleju ar 512 nebija nekadu problemu,tikai viss ilgi ladejas,un man bija labs procesors,manupraat ramam tur ipasha nozime nav,galvenais jaudiigs procesors.

Link to comment
Share on other sites

1. Viņas var atvērt ar atslēgām kas maksā 2.50euro, vai pret vienu refined metālu kā arī der viena non v. hats.

2. Es ieteiktu tev uzlikt kādu fps konfigu piemēram kā m0re vai Chris

3. Skatoties kādas OS, ja vista/win7 tad noteikti nepietiks. Principā, jo vairāk, jo labāk ar 1gb vajadzētu pietikt. :)

Link to comment
Share on other sites

2. Es ieteiktu tev uzlikt kādu fps konfigu piemēram kā m0re vai Chris

3. Skatoties kādas OS, ja vista/win7 tad noteikti nepietiks. Principā, jo vairāk, jo labāk ar 1gb vajadzētu pietikt. :)

Par otro punktu ludzu sikak. Kur jakope isti ir tas cfg ieksha?

Mekleju, nevareju isti atrast =]

Link to comment
Share on other sites

Iesaku šo- http://www.da-gaming.de/index.php?mod=file...49&target=1 (quantums config priekš fps)

Kā ieinstalēt-

1.Nolādē manis doto failu

2.Tad uzzinastalē uz Desktopa, tad to mapi ieliec Drive:\...\Steam\steamapps\"YOUR ACCOUNT"\team fortress 2\tf\ tad izlabo šo/s failus pēc savām vajadzībām "..\tf\cfg\Quantums.cfg\MainConfig.cfg" or "..\tf\cfg\Quantums.Movie.cfg\MainMovieConfig.cfg".

3.Tad ir jāiet :)

Edited by tomys
Link to comment
Share on other sites

http://www.da-gaming.de/index.php?mod=file...49&target=1 (quantums config priekš fps)

Kā ieinstalēt-

1.Nolādē manis doto failu

2.Tad uzzinastalē uz Desktopa, tad to mapi ieliec Drive:\...\Steam\steamapps\"YOUR ACCOUNT"\team fortress 2\tf\ tad izlabo šo/s failus pēc savām vajadzībām "..\tf\cfg\Quantums.cfg\MainConfig.cfg" or "..\tf\cfg\Quantums.Movie.cfg\MainMovieConfig.cfg".

3.Tad ir jāiet :)

Manuprāt,viens no visbezjēdzīgākajiem konfigiem.

Iesaku šo te (uz 64 MB videokartes izspiež 40 fps :khehehe: )

http://dl.dropbox.com/u/7333627/autoexec.cfg

+ pie launch optioniem pieraksti -w 1366 -h 768 -windowed -32bpp -novid -nocrashdialog -nosync -nojoy -gl -noipx -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd

-w un -h maini uz Sev pieejamajiem.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nja WINDOWED izsaka visu.. labāk windows vieda ieraksti -full

Iesaku šo te (uz 64 MB videokartes izspiež 40 fps :khehehe: )

http://dl.dropbox.com/u/7333627/autoexec.cfg

+ pie launch optioniem pieraksti -w 1366 -h 768 -windowed -32bpp -novid -nocrashdialog -nosync -nojoy -gl -noipx -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd

-w un -h maini uz Sev pieejamajiem.

Un tas konfigs vnk sačakare visu speles grafiku

un pie lauchsetingiem ieliec:

-dxlevel 81 -full -w WIDTH -h HEIGHT -console -nojoy -noipx -novid -useforcedmparms -noforcemaccel -noforcemspd

Labāks konfigs un grafika diezgan labaautoexec.txt

"-" tikai tāds kad neredzesi kādā krāsa nokrāsota cepure

Edited by TheKingOfTradeAndParenting
Link to comment
Share on other sites

Obligāti palags jāiespiež pusforuma garumā...

Teikšu uzreiz kā ir - gribi spēlēt spēli, nevis skraidīt pa pikseļainu karti, bez jebkādiem decalliem un čalīšiem bez acāboliem - tos konfigus neliec. Visa grafika, kartes, skini - viss ir pilnīgi un konkrēti nojāts līdz minimumam, kas tev izspiedīs tos 50-60 fps uz ekrāna vairāk. Rezultāts - gandrīz nulle. Daži reiti, updeitreiti un video settingu neliela palabošana var kaut cik to fpsu uzlabot, nečakarējot visu spēli kopā.

Atslēgas tiek mainītas ne tikai pret refainediem. Atrodi kādu muļķi, kas tās tirgo par zemāku, pieņemamāku cenu un ķer ciet. Atkarīgs no tevis paša cik lēti/dārgi tev tās atslēgas piķos. Vai nu pikseļus spēlē, vai 2,50 eiro IRL.

Link to comment
Share on other sites

Tad, kad es nebiju uzbāzusi jaunu procesoru un videokarti, man TF2 lagoja vienkārši izcili. Macho atrada, kas un kā, salika man visādus tur failus, spēle bija absolūti nebaudāma vizuāli, līķu/asiņu nebija, grafika sūkāja, bet uz priekšu gāja visai labi. Tikai pēc pēdējā update sāka raustīties. Takšto, ja par grafiku pofig, uzraksti macho (neraksti tikai "help" vai ko taadu virsrakstaa, jo taadas zinjas vinjsh nelasa :( ), viņš noteikti iedos kkādus linkus.

Link to comment
Share on other sites

Neņerksti draudziņ, es nečakarējos gar LIETOTĀJU grupām un nikiem, es čakarēju tikai un vienīgi Tevi. Priecājies, ka es par Tevi tikai ņirgājos un Tu vēl vari savu pakaļu šeit rādīt. Ieteiktu mani nekaitināt un ar mani VISPĀR nesarunāties. To es, protams, saku tikai Tev. Ignorē, ko es rakstu. Samierinies ar savu jauno niku un jauno title. Nelien man klāt, necitē mani, nerunā ar mani. Ceru, ka Tev ir skaidrs.

:sparta:

P.S. Un nav nepieciešamības līst klāt macho, viņš tāpat Tev šajā situācijā nekādi nepalīdzēs. EJ PROM.

UPD: Posti izdzēsti, nav, ko piedirst forumu. Šo gan es atstāšu. So that you know.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...