Jump to content
GIGN Forum

Šāviens Pārak Stiprs.


Recommended Posts

Labs vakars.

Visu dienu esmu centies sataisīt zm+war3 serveri, un lūk, vakar pusē esmu pabeidzis. Tik viena samērā liela problēma. Visi šauj nenormāli stipri. Reāli 1 šāviens pa galvu zombijam ~1k dmg mīnusā. Esmu izrakājies burtiski visiem failiem cauri, kuros varēja būt problēma, bet neko neesmu atradis. Nezinu ko iesākt, pa jaunu taisīt nevēlos. :/ Kāds varētu pateikt, kas par vainu?

Paldies.

Edit- Vēl atklāju lietas. Night elfam thorns aura ir arī nenormāla. Ja esmu zombijs, un ieduru CT, tad man no 4,4k paliek 60hp... kaut kas dīvains. Naža dūriens arī pa 1k dur.

Edited by Truba
Link to comment
Share on other sites

Es reāli saku, viss ir ideāli. Lai būtu 100% pārliecināts, nosaukumu ņēmu šādi- uzspiedu uz plugina rename un tad copy/ vēlāk plugins.ini paste. Visam jābūt. Tiešām kaut kas neiespējams. :/

Pie reizes paņēmu jaunu skrīn šotu, ar citu info no servera konsoles, kad ieslēdzu viņu. Liekas ka jums tas kaut ko izsaka, jo pats esmu iesācējs, un neko vēl nemāku un nesaprotu ko viņš no manis prasa. Ūn, ko nozīmē- debug?

Un man tur nav nekāda "emessage_end". Vien vārd sakot, neko nesaprotu....

5trpxm6jf7ie6cd08dy.jpg

Edited by Truba
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini kompilēt pluginu manuāli un tad pievienot serverim.

Damage problēma var būt kādā no ZP addonu pluginiem (ja tādi ir pievienoti serverim), kas ir saistīti ar šaušanu/ieročiem. Vari meklēt, kur ir problēma, atslēdzot pa vienam 3rd party pluginus un pētot, kad pazūd problēma.

To debug mode var ieslēgt, pierakstot plugins.ini aiz plugina nosaukuma debug.

Link to comment
Share on other sites

Damage problēma var būt kādā no ZP addonu pluginiem (ja tādi ir pievienoti serverim), kas ir saistīti ar šaušanu/ieročiem. Vari meklēt, kur ir problēma, atslēdzot pa vienam 3rd party pluginus un pētot, kad pazūd problēma.

To debug mode var ieslēgt, pierakstot plugins.ini aiz plugina nosaukuma debug.

Jā,es arī tā domāju. Pamēgināšu.

bet es par to debug jautāju, ko viņš dod nevis kā viņu enablot var.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...