Jump to content
GIGN Forum

Grāmata Angļu Valodā


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Čau,

Palūgšu ieteikt kādu sakarīgu grāmatu angļu valodā, man te studijās jāizlasa un jāatbild, ceru atrast grāmatu, kurai ir pieejams netā reviews, lai viss tas murgs nav jālasa un jāraksta pašam, tas varētu aizņemt diezgan daudz laika, kura uz gada beigām ne vella nav :>

Galvenais, lai grāmata būtu interesanta, der arī kaut kas filozofiska rakstura, galvenais, tik ne par kaut kādām vēstures muļķībām un pokemoniem arī nevajadzētu :) Kā jau minēju, galvenais, lai jau ir pieejams reviews par visu grāmatu. Paldies.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

The girl with the dragon tattoo, aizvakar izlasīju tik.

MAn vajag konspektu par visu grāmatu, tāpēc arī meklēju grāmatu, kurai šāds konspekts jau varētu būt gatavs, varētu arī bez grāmatas iztikt, ja būtu sakarīgs konspekts (reviews).

Paldies, jums abiem, par variantiem, gaidīšu vēl :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iesaku Hoila (Sir Fred Hoyle) The Black Cloud vai Velsa (Herbert George Wells) The Time Machine.

Abas ir no zinātniskās fantastikas žanra un abas ir pietiekami īsas - pirmā uz kādām 200 lpp., otrā nedaudz virs 100.

Viegli lasāmas, ļoti interesantas grāmatas un es teiktu, ka starp labākajiem zinātniskās fantastikas darbiem vispār. Šķiet, ka man abas sanāca izlasīt vienā piegājienā, kas notiek reti. :)

Laika mašīnai ir beigušās autortiesības, kas nozīmē, ka būs viegli pieejama, bet Melno mākoni pats kaut kad nesen pdf formātā lasīju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...