Jump to content
GIGN Forum

nu maybe :)


Bitiite
 Share

Recommended Posts

heja visi :]

es gribeetu ieguut arr slap un vismaz vote kick tiesiibas , jo

Piem diezgan daudz no riitiem speeleeju un veel nekad neesmu redzeejis kaadu adminu piem shodien o kaadiem (8-10) un tad serverii notiek visaadas hujnas utt.

2kaart gribeetos kikot tos idiotus kaspirmaa raundaa iedod kaadam 800 un kursh staigaa ar 3-1 !

Un esmu ieveerojis ka serverii ir ari idiezgan liela nekaartiiba piem ka saakumaa met flash , he saveejiem !

Zinu ka esmu daudziem iekritis aciis ar savu dirshanos :] bet tagad esmu mainiijies un to vareesiet redzeet ! un ja tieshaam man uzspiidees laime tiesiibaas pasaku uzreiz ka man kaukaads map nevaig bet man vaidzeetu tikai taadas tiesiibas ar kuraam es vareetu serveri uztureet bik lielaakaa uzraudziibaa ! tas ir arr slap(var arii slay bet nau iipashi vaidziigs ) un kick vai vismaz vote kick ! Nu gaidiishu atbildi ceru ka nebuus baigi negatiivaa attieksme :]

Un arii neesmu nekaads baigi sliktais speeleetaajs kas tur vareetu visus peec kaartas kickot kuri besii smile.gif

Link to comment
Share on other sites

cilveeki (paradokss - tev niks cilveeks) nemainaas taa - viens, divi...

gruuti cho ta noticeet ka tu neaizsvilsies un neizkikosi kaadu aunapieri par to ka shis tevi kaukaadaa veidaa izbesiijis. (neenu ok - ja apsaukaajas tad jau var kikot)

lamaaties tev ar patiik. Nav nekaada labaa iipashiiba

no otras puses... mees jau visi esam cilveeki (paradokss No.2).

ai labi - iedoshu tev tiesiibas par normaalo pieteikumu un izlikshos ka neaceros kaadu sviestu tu agraak laidi....

bet lai tik kaads iepiikstas (pamatoti) ka cilveeks redziet tur to un to dara....

(no vote kick maz tolka, uzliku kick jo tie "nemyxu" kas speelee no riita neatradiis podzinju 1) + arr un slap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...