Jump to content
GIGN Forum

Java Script In Php.


DST
 Share

Recommended Posts

Tātad nezīnu vai mācēšu pateikt bet nū jā centīšos, varu uzreiz pateikt ka ir kačāts skripts jo domāju, tādu te lielākā daļa neuztasīītu, nu lāb ķeršos pie savas problēmas, bet nu lūdz bez stulbām atbildēm ka es tur kačājot un tādā garā.

Karoč jā, man ir skripts "Multiple File Upload With Progress Bar ", un es no viņā gribū izvīlkt pāres štelles.

Viņām rādās cik tū esi iezīmejis un un cik ir uploadojušies un man vajag to upload skaitli dabūūt if`ā.

Rekūr ir js:

.bind('fileDialogComplete', function(event, numFilesSelected, numFilesQueued){
            $('#blabla').text(''+numFilesQueued);
        })
.bind('fileDialogComplete', function(event, numFilesSelected, numFilesQueued){
            $('#queuestatus').text(''+numFilesSelected);
        })

Tā viņū izvad:

<p id="blabla" ></p>
<p id="queuestatus" ></p>

<p id="blabla" ></p> - augsuplades

<p id="queuestatus" ></p> - selects

Un jā, karo4 man vajadzetu kauko tādu:

<?
    if('selektoto skaits' = 'augsuplades skaits'){
          echo 'karo4 kauko izvada kad ir vienadas vertibas';
    } 
?>

Link to comment
Share on other sites

Tu servera pusē nevari redzēt cik ir uploadojies, jo uploads vispirms notiek caur pašu web servisu (apache) un tikai tad, kad fails ir pilnība uploadots, tas tiek padots tālāk php skriptam.

Otrām kārtam, padomā pats kā izpildās skripts... viņš tiek palaists un tiek izpildīts rindu pa rindai no sākuma līdz beigām. Vienu reizi! Lai tavs "if" nostrādātu, tam skriptam vajadzētu izpildīties katru sekundi kamēr fails tiek uploadots... tā tas nenotiek!

Link to comment
Share on other sites

Otrām kārtam, padomā pats kā izpildās skripts... viņš tiek palaists un tiek izpildīts rindu pa rindai no sākuma līdz beigām. Vienu reizi! Lai tavs "if" nostrādātu, tam skriptam vajadzētu izpildīties katru sekundi kamēr fails tiek uploadots... tā tas nenotiek!

Ar javascriptu nevar ta uztaisiiit

?

Lai ja ir vienads ar to un to skaitu lai izmet tekstu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...