Jump to content
GIGN Forum

Pc Valoda?


SlimyGuy
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir tāda problēma ka krievu valodas burtu vieta man ir kautkādi ķeburi!

Piem. dažās spēlēs kuras ir krievu valodā man krievu valodas burtu vieta ir kautkādi ķeburi!

+

Kad kautko rakstu notepada vins man parada sadu error!

"C:\Document and Settings\Lietotajs\Desktop\test.txt"

"This file contains characters in Unicode format which will be lost if you save this file as an ANSI encoded text file. to keep the Unicode information, click Cancal below and then select one of the Unicode options from the Encoding drop down list. Continue?"

"Ok/Cancal"

Uzpiezot OK, vins saglabajas! Pectam veru vala to failu ko saglabaju vins man rada jautajumu zīmītes!

A ja piem kautkur novelku kādu NOTEPAD kur kautkas raksīts krieviski viņš man izmet kautkādus ķeburus!

-----Velviens jautajums-----

Tātad es gribētu izdarīt tā!

Man piemeram ir iezslēgts kautkāda programa kura rādās leja pie atvertajam programam!

(Var vinu kautkā paslēpt neslēdzot āra?)

Lūdzu palīdzat!

Būšu ļoti pateicīgs!

Edited by SlimyGuy
Link to comment
Share on other sites

1) "non unicode language" uzliec krievu valodu

2) TrayIt (laigan jautājums ir tik nesakarīgs, ka var apsisties ar galvu pret galdu un, tad nokrist uz zemes, un sasities vēlreiz...)

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

2) TrayIt (laigan jautājums ir tik nesakarīgs, ka var apsisties ar galvu pret galdu un, tad nokrist uz zemes, un sasities vēlreiz...)

Tur arij tā lieta ka es lieku krievu valodas keyboard, ierakstu kautko notepada, un viņs man izmet šo error!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...