Jump to content
GIGN Forum

Cs Server!


LittleDevil
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem Gign.lv biedriem... Lai gan no daudziem esmu dzirdējis, ka te esot ļoti neatsaucīga un "saprotoša publika" bet tomēr ielikšu savu piedāvājumu arī šeit.

Tātad dodu cilvēkiem iespēju uztaisīt savu serveri un mājas lapu, kā arī pats viņu administrēt un piedāvāju to visu uzturēt pa velti, ja tu neesi cilvēks, kuru tas interese, tad droši tālāk vari nelasīt...

Iesākšu ar to ka esmu pārstāvis no "The Second Line" projekta, mājas lapu neminēšu, lai neskaitītos kā reklāma, bet mēs esam MMORPG spēļu projekts, kurš jau vairāk kā divus gadus eksistē, taču mēs vēlamies atvērt arī CS serveri, taču nevienam no mums pagaidām nav laika, ka arī zināšanu lai to pilnvērtīgi uztaisītu.

Tātad, ko es piedāvāju:

1)

Server kasti

Core Quad 2,6 Ghz

4 Gb Ram

25 Mbit/s pieslēgums UP/DOWN (Ja būs vajadzīgi visi 100, tad tā nav problēma)

2) Pilnu pieeju uz kasti, tātad varēsiet pilnīgi pats uzbūvēt un nokonfigurēt serveri, būs vieta arī mājas lapai, kurai jums būs pieeja caur FTP...

3) Lojalitāti no savas puses, jauni kontakti ka arī jauni draugi un partneri

4) Jaunas zināšanas un iespēja nedaudz nopelnīt naudu aliņam :thumbsup:

Ko tad es savukārt gribu pretī vai kāpēc to piedāvāju.

Sāksim ar to, ka pirmais vēlams būtu PUB serveri, pēc tam varētu taisīt arī citus.

1) Reklāmas dēļ, jo viens obligātais domains būs mans, otro Sub domainu varēsiet likt savu, ja tāds būs.

2) Kopējs projekta forums

3) Iespēja iesaistīties CS projektā, kaut vai ar palīdzēt ar administrēšanu un padomu došanu

4) Ja CS projektā liksiet ziedojumus (Unban, Nick Register, utt.) Tad ienākumus dalīsim uz pusēm, jo man kaut nedaudz vajadzētu atmaksāt Hostēšanu un jūs nedaudz nopelnīsiet uz SMS..

Ja kādam ir kaut mazākā interese, tad visu pārejās lietas izrunāsim privāti, ja ir interese, tad lūdzu

suti savu Skype nick man uz PM... ;)

Novēlu patīkamu pārejo vakaru... Un ja jūs neinteresē šis Topic, tad lūdzu cieniet sevi un mani un netaisiet stulbus reply...

Link to comment
Share on other sites

Esi moderns un būvē Team Fortress serveri , CS - ir vēsture. :muahaha:

< No mana replay ir lielāka jēga nekā no tava , piedod! :(

Ja tiešām vēlies noplenīt tad padomā ar TF serveri . cs serveri ir pilna pakaļa un cilvēki , kas spēlē paliek aizvien mazāk.

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...