Jump to content
GIGN Forum

Kubikirubiki


joks
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda,ka spēlējot cs Piemēram de_aztec mapi,man rādas šādi mēsli lmusuu4pfcli5d7gd3.jpg .

Tas nav netikai aztec mapē..Tādi kubiki ir arī,tad kad šauju ,vai kāds cits šauj pa tekstūru (Nu pa sienam utt)

Vel ir tāda lieta,ka man mikrafons ideali strāda,un pa skype runājot tāda figņa nav,bet tad kad runāju pa cs,tad neviens neko nesaprot,jo raustoties..Ķip visi domā,ka es spaidu to K runājot,bet tā nav..

Un velkas,ja tas palīdz jums,tad tas viss sākās ar to,ka es parinstalēju pc.

Kas būtu šijā lietā par problēmu? Driveros? Vai pašā cs'ā?

Edited by joks
Link to comment
Share on other sites

1) Videokartes draiveri.

2) Videokarte iespējams pārkarst.

P.S - Tev citās spēlēs arī tādas figņas notiek vai tikai CS'ā?

Tieši cs'ā taisni,tur jau tas dīvainākais..Domāju varbūt ktk saistīts ar direkciju jauno? Negrib tādas vecas spēles specifektus ņemt :D..

P.S. Parinstalet cs esmu meģinājis..Netikai parinstalet,bet ari noladet pavisam citu.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini parslēgt video settingus, no OpenGL uz D3D vai otrādāk. Dod ziņu vai kautkas mainījās.

Tev ir latest DirectX's ieinstalēts? Varbūt pēc windowsa pārdzīšanas piemirsi viņu ieinstalet?

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

Tev ir latest DirectX's ieinstalēts? Varbūt pēc windowsa pārdzīšanas piemirsi viņu ieinstalet?

Huh,palīdzēja..Nomainiju,gan uz software ,gan uz D3D ,bet tas nav risinājums :( ,es nevaru ar viņiem normāli paspēlēt..Viss tik lēni kustās..Nu nav tā ,ka lago,bet vnk kautka lenaka reagesana uz manas peles kustibam :D ..

Un par direkciju runājot..Es vinju uzreiz ieinstaleju pec pc parinstalesanas..Savadak es cod4 nevaretu paspelet.

Edited by joks
Link to comment
Share on other sites

izdzes video draiveri, pie hardware spied uz displeja -> vga ->uninstall

ieinstale svaigako draiveri, ja problema joprojam pastāv tad tava video karte ir beigusies un artifaktus rādīs kamēr tai chips nosvils pavisam!

iespējamais cēlonis ir dēļ netīritas kastes, putekļu nosēdušies un veicinājuši silšanu, vakar vakarā pats atklāju ka manai vkartei ir fans nobeidzies, samainīju laikā un joprojam darbojas :D

Link to comment
Share on other sites

lol diska noteikti tev ir aizvesturiski draiveri, ej uz ražotāja lapu un meklē!

my computer ->properties ->hardware ->device manager

es tev silti ieteiktu atrast kādu kas saprot par ko klājas runa, un lai izdara tava vieta, savadak mamma tevi dikti sarās par to ka sačakarēji kompi..

Link to comment
Share on other sites

my computer ->properties ->hardware ->device manager

es tev silti ieteiktu atrast kādu kas saprot par ko klājas runa, un lai izdara tava vieta, savadak mamma tevi dikti sarās par to ka sačakarēji kompi..

Lai rāj :D ,vismaz būšu vismaz ieguvis nedaudz zināšanas par pc :D

Kura būtu ražotāju mājaslapa? :D

AsRock vai microsoft? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...