Jump to content
GIGN Forum

Bicepsiņi


dyversant
 Share

Recommended Posts

Gribēju uztaujāt, kā mainīsies rezultāts, ja :

1. kārt - trenējot bicepsu ar hantelēm mainīšu mazāku svaru uz lielāku atkārtojumu skaitu

2. kārt - esmu pamanījis,ka lielāku un foršāku slodzīti var dabūtu roku nelaižot zemāk par taisnu leņķi ja tā var izteikties

3. kārt - Laiks atļautu iet arī dienā reizes 2as, no rīta un vakar pusē. NO tā ir jēga?

Link to comment
Share on other sites

Ja celsi zobubakstāmo 1000 reizes, stiprāks nepaliksi. Man šķiet, ka jāceļ tāds svars, ko vari uzcelt 8-12 reizes. Bet nu kas kuram šķiet optimālākais variants. 5 reizes ir par maz, jāsamazina svars, 20 reizes atkal ir par daudz (skatīt par zobubakstāmo). Bieži iet arī nav labi (izņemot samuraju), jo muskuļiem ir vajadzīgs laiks gan, lai augtu, gan atpūstos. Slodze - jā, tas pats attiecas uz jebkuru no muskuļiem - tos neatslābinot, tā pieaug. Skaties, ka nepārpūlē, jo 3 dienās nevar panākt mēneša normu, palielinot slodzi un biežāk apmeklējot.

All things in moderation ;)

Link to comment
Share on other sites

njā, par to optimuma meklēšanu arī ir stāsts. NU ir tā ka pirmstam no jūlija beigām strādāju liekot jumtu, hantele liekas kā atpūta ja godīgi. Bet negribas pārpūlēt rokas, un negribas arī iedot pa maz. Vai tiešām paļauties uz čuju?

Link to comment
Share on other sites

dyversant, taču ASV visi špricē syntholu ,kam tev lieki sevi mocīt. ja vari dabūt ātrāku effektu neko nedarot ;)80492328.jpg

p.s. mazāku svaru ceļot vairākas reizes tu nedabūsi lielāku bicepsu, bet gan lielāku izturību/krampi..

Link to comment
Share on other sites

fu bļa, ku pretīga bilde.

var jau arī trepīti uztaisīt. sāc ar svaru kuru vari pacelt tās pašas 1000 reizes, tad pieliec klāt, pieliec klāt, pieliec klāt, kamēr tev ir sajūta, ka vairāk par 4 reizēm nepacelsi un tad laid atpakaļ visus tos pašus svarus līdz starta pozīcijai.

Link to comment
Share on other sites

1. kārt - trenējot bicepsu ar hantelēm mainīšu mazāku svaru uz lielāku atkārtojumu skaitu

2. kārt - esmu pamanījis,ka lielāku un foršāku slodzīti var dabūtu roku nelaižot zemāk par taisnu leņķi ja tā var izteikties

3. kārt - Laiks atļautu iet arī dienā reizes 2as, no rīta un vakar pusē. NO tā ir jēga?

Ja tu saac intereseeties par tadam lietaam kaa atkaartojumu skaitas tad lidz ar to nospraud merkji ko tu gribi panakt ar to, speku, masivakas rokas, vai reljefainaakas rokas, taalaak no taa izriet atkaartojumi un pauzes.

JEgas no taa nav, varbut pirmaas divas nedeeljas iespeejams progress ja drachiisi bici 24/7, bet pec tam nekas neuzlabosies staves uz vietas. Panjem to sintolu un miers ko tur aaksties ar taam hanteleem.

Link to comment
Share on other sites

es nevarētu teikt, ka par spēku rokās sūdzos, bet lietas, ko vēlos panākt ir krampis, un reljefs, jo rokas pašas par sevi ir lielākas nekā dažam labam, kurš ņemās mēnēsiem un gadiem, bet nav izteikts muskuļa reljefs. UN protams arī spēka nekad nav pa daudz, tāpēc esmu tādā kā neziņā kā tam visam dabūt optimālus vingrinājumus.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarigs kadu rezultatu gaidi:

1) ja gribi mazak speka, bet lielaku izturibu, tad janem mazaks svars vairakas reizes.

2) ja gribi lielaku speku, bet ar mazaku izturibu, tad jacila lielaks svars, bet mazak reizes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...