Jump to content
GIGN Forum

Cita Veida Kačāšanās


mephisto
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tagad kādu laiku esmu baigi nobumbulējis un nav sanācis sportot, savu fizisko formu pa gadu esmu manāmi zaudējis. Tagad ir doma aiziet vismaz uz trenažieru zāli, lai mazliet pakačātos. Betman galīgi negribās uzaudzēt muskuļus. Vai ir iespējams kačāt spēku, neaudzējot muskuļus. Es gribu būt tievs, bet spēcīgs un ātrs.

yo!

Link to comment
Share on other sites

Vari arī ņemties ar stieņiem, hantelēm, bet ar mazāku svaru, spiežot uz izturību, ne spēku. Bet kopumā vajag visu saskaņot ar treneri, lai viss tiktu darīts pareizi ;) Citādi var iedzīvoties traumās, sāpēs un citos nepatīkamos pasākumos..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Iesaku pameklēt kaut kādu info par diskmetējiem - viņiem ir specprogrammas ātrumam.

Paskatoties video youtūbē, tur treniņš ir tāds tīri neko.

Pārsvarā viņi iziet uz raušanu, mešanu, lēkšanu.

Kad hanteli 12 reizes cel visu dienu, Tu trenē spēku un izturību, bet asums pazūd.

Vienkārši ej trenējies diskmešanā :)

Vēl, protams, vari iet boksā.

Link to comment
Share on other sites

Seriously, ej pie trenera un runā. Un no tā, kas ir kādos video, neskaties. Katram ir sava programma un mērķi, līdz ar to, nav jēgas ņemt kaut ko no cita. Vajag pašam savu programmu, lai īstenotu savus mērķus.

Link to comment
Share on other sites

nevar uzkačāt spēku nekačājot muskuļus.

ja tu vēlies salīdzinoši iegūt lielāku spēku tev vnk būs jābūt lielākiem muskuļiem. ir iemesls kapēc skaliņi sporta zālēs negrūž 100 uz krūtīm. viņiem nav spēka, jo viņiem nav masas, kur to uzglabāt.

P.S un vari sevi neglaimot domājot, ka aizies uz zāli un uzreiz izsitīsi baigo reljefu ar kurtajām vēnām. tas tev nedraud tākā netizlojies un vienkārši ej un dari.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...