Jump to content
GIGN Forum

KanLux


KanLux
 Share

Recommended Posts

Sveiki es paraxti so pieteikumu tapec ka nebiju kartiigi apdomajies.

Vaards- Jaanis

Uzvaards- Blodnieks

Personas kods-1.09.88-10428

Maacos 9 klasee

Admin tiesiibas man ir vajadziigas taapeec, ka dazreiz redzu free fragus bazee, kurus vajadzeetu kikot dry.gif ,kaa arii TK kas notiek loti biezi sini serveri - nezinu speciali vai nee, bet tas ir fakts rolleyes.gif

Dazreiz ir admini kuri neliek arr pec raunda vai nu deel skill vai slinkuma tongue.gif. Daudzi cilveeki saka ka uz servera ir biezi kaads admins, bet tam es nepiekriitu 3.oktobrii ap kadiem 9:10 nebija neviena admin kaut kur 1 stundu. Tas jau neradiija hausu, bet nu tomeer laugh.gif

P.S es gaiidiisu atsauksmes no jauna iepriekseejo cerams, ka neviens nenems veraa rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

macho tad es biju dusmiigs sorry pa to, nu bet vajadzeja nervus izladeet, jo bija gruuta diena un tas radler veel lein citu topickos un maisaas smiliez.de_2428.gif

macho bet man nav nekaada iespeeja dabuut tiesiibas es uz gign servera speleeju diezgan bie#i, wink.gif

un esmu pamaniiji, ka ir daudz nekauniigu adminu, kas pec pirmaa raunda netaisa ar jo ir labi nospeleejus raundu u.tt rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

KanLux:

Ja tu nevari satureet savas emocijas, no tevis nesanaaks bezkaisliigs admins.

Ieguut labveeliibu noniecinot citus (...ka ir daudz nekauniigu adminu, kas...[takie sikije]) arii nav labaakais celjs uz "panaakumiem"...

Tu tieshaam speelee labi (subjektiivs viedoklis), bet tas neizsaka to, cik labs vai slikts admins no tevis sanaaktu.

P.S. We don`t need more rights, we need more faith...

P.P.S. Nu taadu "dusmu izvirdumu" chataa es sen nebiju maniijis smiliez.de_2428.gif

COLA? Ja tu domaaji par mani, tad man ar CocaCola nav nekaada sakara...

Link to comment
Share on other sites

macho atkal par to es jau sakuma neko nezinaju par betuska bet man kads sakuldija es neteiksu kur un man ir citi iemesli par vinu sorry, piedod ludzu es jau neesmu slikt vienk nepieredzejis.

Apsolu ja iedosiet admin tiesiibas es arii mainiisos un kluusu labaaks centiisos but paraugs citiem ... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Flood, bet gribeejaas pateikt.

Agraak, lai mainiitu cilveeku (uztveri, domaashanu) pielietoja elektroshoku, un, veel pavisam nesen, injeceejamas zaales (piemirsu nosaukumu), kuras izsauca mezhoniigas saapes 12-14 stundu garumaa.

Bet, ja nopietni, cilveeki "normaalos" apstaakljos mainaas tikai peec lieliem moraaliem paardzivojumiem, jo nekas cits vinjus nepiespiediis domaat savaadaak, kaa piemeeram "labaa griba".

Link to comment
Share on other sites

kaukaads chats, nevis forums... kanlux tik seezh un gaida kad kaads iepostos, lai steidziigi vareetu atbildeet... smiliez.de_2477.gif

par adm, nu nez vai taadam (nezinu kaa tas latviski saucaas, bet krievski - vspyl4ivyi y - tverdyi znak.. =] )buutu veerc dot adm... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif kape neviens neatbild es tiaki veeleetos ak, arr, vote ,asay un slap zinu ka esmu nekauniigs, un deel nekauniiibas nogrimsu, bet censo mainiities...

P.S man ir masa ar nick eXotick <nedirsiet viani virsuu> tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...