Jump to content
GIGN Forum

Klizma Incoming!


bullet
 Share

Recommended Posts

ye, un nākam trešdien 4.0.1 patchs live. pēc manām domām parāk ilgs laiks starp patchu un cataklizmu... nebūs ko darīt tajā laikā, bišķi paprovēt jaunos skillus, talantus un viss. arenu nebūs :(

Link to comment
Share on other sites

īsti nezinot vai nākamnedēļ arī nepazūd arī iespēja dabūt Kingslayer titulu, nolēmu leavot pašreizējo ģildi un ar pugu sasniegt savu mērķi, kas likās krietni reālāk... Jo ģilde par visām varītēm gribēja nosist Sindru uz HC, bet pagājšnedēļ tā arī nenositām VISPĀR!

Link to comment
Share on other sites

:D ģeniāli

Nu reāli nav liels zaudējums, PUGi uz Frostmane raido tikpat un vēl vairāk. Ir pat 25man HC pugi ar 10/12 req. Nu neteiksi, ka bez ģildes tur nevar izdzīvot... Vēsi! Viens no gildijiem dabūja 10man HC 11/12 tikai dēļ tā, ka viņš piepisa ģildi un aizgāja tankot ar pugu un viņu pirms tam jau brīdināja, ka kickos uz LK, jo vienam čalim vajadzēja Kingslayer...

Pirms tam viņš bija tankojis marrowgar HC un Gunship HC, 5.7k GS, Prot pallijs, čalim skills bija, taktiktas zināja! Da bļin nav tur sūdīgi pugi.

Mans plāns - taisīt pug uz 10/12 ar šāvienu uz sindru(kas ir piece of cake), reāli būs nosisti - 7-8 bosi. reāli no tiem 7-8iem bosiem, pohuj, pa taisno uz Sindru. Sindra dead - atpizdjījam atlikumu un kastrējam LK, neizdodas 6dien, man vēl ir 3 dienas, lai dabūtu tautu uz LK only faitu

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...