Jump to content
GIGN Forum

Video Card


sMiLeY1
 Share

Recommended Posts

Čau , ir problēma!

Spēlēju CS metu Smoke Granade Kaut kur , viņa atsitās pret sienu trāpa man tieši pie kājām un uzsprāgst...

HOP , un kaut kāda figņ* sākās.

1. Skatoties jebkuru Filmu ir tāda takā ļoti maza restīte priekša (kr4 1000... zaļu maziņu kubiku)

un es nezinu ko darīt. Viens saka ka pakaļā , otrs saka ka driveri.... trešais vsp neko nesajēdz...

nu lūk tā...

tad ir tā -

2. Spēlējot CS man kaut kā tā rādas viss apkārt.... Ļoti traucē spēlēt CS...

0dbkgwos074nvhwrser7_thumb.jpg

*********

b5usbafk1mlbf058z2uh_thumb.jpg

Kur ir problēma?

Ko darīt? (IZŅEMOT PIRKT JAUNU VIDEO KARTI) <--- šo variantu pagaidām aizmirstiet.

Man Aizvēsturiskā Video Karte - RADEON X600/X550 Series (Microsoft Corporation - WDDM)

nu tāds nosaukums ir ierakstīts Device Manager ...

:thumbsup:

Help.

Palds Jau Iepriekš.

+ Tie kuri nezin un grib vienk. uzdir*t kaut ko tad varat droši NESKATĪTIES!

Ūn es tagad atceros ka es izdzēsu kaut kādu opengl... no system foldera un tad pēc laika sākās šitāda te štelle.

Iespējams ka tas opengl arī ir vainīgais no tā system foldera.

ir tāds wh opengl agrāk spēlēju ar viņu tad gribēju izdzēst un sanāca ka izdzēsu no tā system....

:lolza: :lolza: :lolza: :lolza:

Edited by sMiLeY1
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu Palīdziet!!!

Es tulīņ kritīšu lielā PANIKĀ!

+ Ja nav grūti pasakiet kā pārinstalēt video kartes driverus?

piem. man ir 2006 gada driveri a es ienstalēr gribu 2010 gada...

atradu instalaciju bet nesaprotu ko darit!?

Edited by sMiLeY1
Link to comment
Share on other sites

nu ienstalēju jaunāku driveru un kaut kadu ATi Catalyst center , bet tāpat nekā nemainījās.......

+ jocīgākais tas ka izdzēšot driverus nekādu svītru vai kubu nav!!! Bet bez drivera nevar... piem. CS slēdzot bez drivera nevar ieslēgt.... takā Driveri ir obligāti.... Bet nevaru saprast , kad driveri ir tad kubiki ir , kad driveru nav tad kubiku arī NAV!

lūdzu palīdziet.

Es nezinu ko darīt....

Bet ja tiešām nav nekādu variantu tad lūdzu iesakiet kādu video karti pirkt (Ne vairāk par 30Ls)

man 256MB es domāju kādu 512MB karti , bet ne vairāk par 30Ls....

Help.

Link to comment
Share on other sites

Cs jau stāv opengl....

bet es tikai piemēram ņemu klāt CS tpc ka ne tikai CSā ir tādas problēmas.

Citās spēles jau arī ir tas pats...

galvenais es tajā ATi Controler Centrā kaut ko mainot var izdariit ta ka piemeram CS nav tā ka kaut kādi kubiki caursspidigi , bet takā displejam priekšā būtu tāds saburzīt papīrs caurspidigs :D :D :D

PSC.

Es te lasiju , iespejams ka tie kondencā.... nu tās muciņas mazās uz video kartes ir sasprāgušas , bet es tā pastījos nekas tur nav uzsprādzis.... :D

Link to comment
Share on other sites

paņem pārspraud videokarti citā slotā + pie reizes paņem iztīri no pudekļiem. Ja to nevari, tad vnk izmet videokarti un nekad vairs nespēlē cs'u. jo mums visiem sen ir zināms - CS BOJĀ VIDEOKARTI!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...