Jump to content
GIGN Forum

Xbox 360 Un Sony Playstation 3


Epix
 Share

Recommended Posts

jā, es domāju ņemt arcade, jo prikols ir tāds, ka tos jaunos xbox 360 slim 4gb nevar atbloķēt, nu vismaz pagaidām nevar tapēc domāju ņemt pelēko xbox 360 arcade. par to, ka nevar atbloķēt šodien viens čalis to man teica, kad interesējos cik ta maksā atbloķēšana.

EDIT : kas ir ar ps3 atbloķēšanu, karo4e man ir pohuj un to konsoli lauzīšu enīvej vaļā, lai kuru nopirkšu, ps3 var atkodēt? spēles ir pietiekamā daudzumā torrentos? :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Labāk nopērc Premium kas ir par 30LS dārgāks , nekā to ARCADE kaku. Par spēlēm , uz xboxa spēles ir nenormāli daudz , tajā pašā TL viņas ir nenormāli daudz. MS ir daudz , daudz vairāk spēļu , kā PS3.

Par jaunā xa atkodēšanu , vari piezvanīt uz Biolatu un uzjautāt , ja tagad nevar tad uz ziemassvētkiem stabili varēs.

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

ehh, laikam jau nav te pareizā vieta par to runāt.

man ir vecas speles, jo neesmu pircis jaunas kops man nozaga ps3 pagajusa kada marta.. :(

Jerico, rachet and clank, tom clancy (laikam) un vel kaut kadas.

Domaju nopirkt ps3 ar move. IR kadam atsauksmes par pepe.lv?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Pasaki kāds PSN name. Moš kādreiz varēs kaut ko uzrambāt kopā. *wink* Black-Ops *wink*

p.s. - dieva dēļ nepērc spēles Elkorā pa 50 latiem. :)

a kur to vardu var apskatit? :D tas ir profils tipa?, man tur ir bnmm(tur nav nekada jega jasaskata, niks nahaljavu tika likts, lai atrak iegriestu gta4 :D).

hmm, a kur tu perc speles? man kaut kas ieteica games.co.uk un esot riga, kaut kur centra veikaliņš kur lēti pārdodot jaunus un lietotus cd. Vel kaut kur frends teica tirgojot oriģinālas pa 15-20ls, to es gan noskaidrošu vēlāk, šis ir tāds tuff mēnesis, nav jau nekāds lētais tas ps3 :)

Beefs

kas ir move? tie nunčuki ar kuriem var vicināties pa gaisu?

Jūs rakstat latviski, man ps'i visu mūžu bijuši, bet ps3 ir 10x soļus augstāka tehnoloģija salīdzinot to kā pārgāja no pirmā uz otro ps.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:D tas ir profils tipa?, man tur ir bnmm(tur nav nekada jega jasaskata, niks nahaljavu tika likts, lai atrak iegriestu gta4 :D).

hmm, a kur tu perc speles? man kaut kas ieteica games.co.uk un esot riga, kaut kur centra veikaliņš kur lēti pārdodot jaunus un lietotus cd. Vel kaut kur frends teica tirgojot oriģinālas pa 15-20ls, to es gan noskaidrošu vēlāk, šis ir tāds tuff mēnesis, nav jau nekāds lētais tas ps3 :)

kas ir move? tie nunčuki ar kuriem var vicināties pa gaisu?

Jūs rakstat latviski, man ps'i visu mūžu bijuši, bet ps3 ir 10x soļus augstāka tehnoloģija salīdzinot to kā pārgāja no pirmā uz otro ps.

Move, jā, tie ir tie nunčuki. No viņiem reāli jēga ir tikai tad, ja pie tevis nāk draugi, kas nav tik ļoti ieinteresēti spēlēs, jo ar tiem viņiem būs jautri. Priekš tevis paša, neredzu īsti jēgu tērēt naudu uz viņiem.

Es pēdējā laikā neko neesmu pircis, bet game.co.uk ir labs saits. ļoti populārs un uzticams Lielbritānijā. (kā gamestop ASV). Nezinu nekādus veikalus Rīgā, bet ja atrodi, ieraksti te, es labprāt uzzinātu ar par tādu.

Vēl laba vieta, kur iegādāties spēles ir konsoles.lv/forums. Labāk, ja atrodies Rīgā. Tur vairākums rīdzinieki ir.

Tas drošvien nav tavs PSN vārds. Tas ir tavs logon name vai kā tu viņu sauc.

PSN vārds ir tas, kas tev ir jāuztaisa, kad logojies iekšā PSN store.

Tur būs jāuztaisa konts ar tavu emailu, paroli un nickname. Šis nickname parādīsies, kad spēlēsi kaut ko online.

Zinu, ka nav daudziem, bet kādiem 3-5, manuprāt, GIGNā PS3 ir. Varētu uztaisīt spēļu sadaļā PS3 sadaļu. Moš novienotis nopirkt visiem kādas labas online spēles (laigan es labi saprotu, ka gaumes katram ir atšķirīgas) un uzkapāt kopā. Piemēram Call of Duty: Black Ops.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...