Jump to content
GIGN Forum

Lanparty Bauska


gideons
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati GIGN community..

piedavaaju jums, lielisku iespeeju, piedalities un atpuusties, rikotaa Lanparty pasakumaa, kursh notiek @ bauska. jus jau pazistat daudzu no Bauskas, kuri spele arii @ GIGN.

Informaacija seit:

http://www.datateh.lv/forum/viewtopic.php?...a788d550be#p384

Link to comment
Share on other sites

nu sitais avirs anv interesanti ka ir iespeja vakt savu komandu, tad nu laikam es sho pasakumu izlaidisu...

man anv ne sakarigu speletaju, ne pasam vairs to iemanju, lai kads vel mani nemtu... a atkal visiem zaudet nebus forsi! veca labaa random sistema bij laba...

Link to comment
Share on other sites

man gandriz ne1 draugs vairs nespelee... es pats nu ar stipri nosaciti!

cw nav spelets kopa pagajusa lan :D

nesaskatu jeegu, ja nespeju novakt konkuretspejigu komandu, un to nu es noteikti nespeju, jo prei noteikti bus vismaz 2-3 komandas ar speletajiem kad droto cw un ir kopa saspelejusies...

kops pagajusas reizes, kad komanda iekrita ne ta specigaka, nav nekada prieka braukt, jo nav ar ko cinities...

pagajusoreiz jau man likas bezsakars kad salika pa pariem stiprakos un tad parejos pievienojot, jo nu mani un strenci salikt pari, kaut gan mes cs varteikt nespelejam bija vnk waaauuuu, jo parejie musu komanda kas tika izlozeti bija paredzeti ka "vajaki", kaut gan bija tadi pasi, ja ne labaki ka mes... vot i visa sistema jau tad nenostradaja!

ja taisa fun pasakumu, tad nu brauksana spelet ar komandu nu galigi nederes, jo tad brauks tiesam kartigi shaveji!

P.S. Kartejo reizi atruma uzrakstiju murgu, negribas izplust garos textos :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...