Jump to content
GIGN Forum

Black Ops


rusty
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

b0r1ng ir runājis.

Black Ops ir uzlabots MW2 ar pāris interesantiem MP modiem.

Man personīgi šķiet, ka tā in-game currency ir baigais marazms, bet kas zin.

Treyarch, man šķiet, jau ir nobesijis, ka visi slavē tikai IW. Jādomā, ka šoreiz izpirdīs kaut ko masām piedurošu.

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Ja esi piedalijies iepriekshejos Beta Testos tad var dabut atslegas uz slegtajiem beta testiem. Tapat ka BC2 man bija no pirmas atslegu partijas kas vispar tika izdalita (Diemzhel kompis taja laikaa vilka tikai uz 25 FPS)

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jam :)

ieejot tagat mw2 pāri monim aizpūš salmu rituli :superlol:

rīt iečekošu 636, jo ķip netā uzgāju pamācību ko failos maina, lai versija ir angliska.

ēēē.

kāds kas iekš 636 pirka black ops var apstiprināt to, ka var mainīt valodu priekš black ops iekš steam nevelkot speciāli failus no malas?

ideja tāda, ka mw2 bij uzlikts reagion settings tādēļ, lai rus spēlētāji netiktu klāt lidostas misijai, ko uzskaija pa aizvainojošu - ķip cenzēja. tākā black ops nekā tāda nav, tad region settings neeksistē un pēc idejas valodu var mainīt iekš steam vienkārši....

kāds to var apstiprināt?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

http://636.lv/rus/search/?keyword=black+ops

kāds var paskaidrot ar, ko šis, viss atšķirās? Labi es saprotu, to, ka tā pa 40 latiem ir Angļu versija, un pārējās ir krievu, un tālāk...?

Šodien jau raujam Black Ops pilnā zirgā. Pagaidām SP aizrāva!!! Vienīgais jānopērk Multiplayer key.

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...