Jump to content
GIGN Forum

Gta 4 Kodi


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

Kr4 zinu ka vinji ir jaievada taja telefona, bet kas man ir jaspiez lai es taja telefona vispar varetu ievadit kaut kadus ciparus? Esmu izpiedis visas pogas uz klaviaturu ta pat nevaru nekadus tur ciparus ievadiit mosk kads zinosais var pateikt?

Varat nemaz neteikt lai speleju bez citiem, jo es nekada misijas neeju vienkarsi patik ieiet ik pa laikam un paardiities pa pilseetu. Biskin nonem spriedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja telefonu atvert es maaku, bet ka es pec tam varu numuru ierakstit lai nav jaizvelas starp kaut kadiem multiplayer un kaut kadu video suudu, ja es ta nospiezu tad man vienkarsi atveras telefons un mainas tie abi suudi..

Bet numuru ta pat nevaru ierakstiit

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

LOL laikam esmu galigi stulbs, bet ja es spiezu divreiz tad man vienkarsi mainas tas izveles ko njemt vai nu multiplayer vai to video un tas ari vis nekadu numuru ne ar cipariem nekoo es nevaru ievadiit...

Ja telefons nav atverts tad ar "DIVREIZ" atveras telefonus, numuru ievadiit nevaru, bet ja ir atverts, tad man mainas tas divas izveeles :D lol

Link to comment
Share on other sites

Nu blja lol ja es to atri izdaryu tad man vins atri nokrit uz video un atpakalj uz multyplayer, ai labi sodien nevis nonemu spriedzi bet uzkraaju to zb nemaaku un vis laikam bus jasamierinas! :D

Tas prieks manim ir par gruutu!

aa ja nu vienigi neradas tie cipari ka raksta tai telefona ta varetu but?

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NESPIED ENTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kr4 uz datora sitais neruka nezinu kadu meslu jus tur spelejat bet varat vert ciet esmu samierinajies ka man tas neizdosies! Starpcitu nekadu suda enter es vispar nespiez, uzpiezu divas reizes un pie tam atri to bultinju uz augsu ka jus sakat, bet ta pat ne suuda nekas nemainas, taka man ir zb tad es vienkarsi situ cilvekus, protams, tai speelee! :D

Link to comment
Share on other sites

Saproti ja es saku kaut ko darit ar bultinjam, tam man mainas vienigi tur tas izvelnes, atliek vel nospiest enter un atveras atkal kaut kadi tur sudi LANA vai tas video editors etc.. Nu kr4 noteikti jau ka daru pareizi bet kaut kas man tai spelei nepatiik.. Jasamierinas vien ar to pasu! :)

Ak ja vel es lasiju ka iespejams jaiziet otra missija lai varetu rakstiit kodus bet nu hz

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Karoč tev obligāti vajag iziet pirmās 2vas misijas, lai varētu kādam piezvanīt, tas ir ievadīt telefona numuru. Un telefona nr. (čīta kodu) ievada ar Num pad taustiņiem!

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...