Jump to content
GIGN Forum

Ultimate Gign Orgy


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izlasot visu šo penteri uznāca baigā kāre beidzot uzkapāt Wowu offā. Un kak raz tieši pirms Kataklizmas izmaiņām. Tikai vai es ar savu integrēto X3100 laptopa videokarti kaut cik jēdzīgi uzspēlēt varēšu? Kā tur ir ar to expansion pirkšanu, man parasto tagad nopirkt un tālāk pa vienam klāt pirkt? Kā tur sanāk izdevīgāk? Ja nu tiešām uzsākšu kapāt, tad visticamāk, ka ar kādu DPS - mage, warloku vai rogue.

Link to comment
Share on other sites

Es laikam ij nezinu vai uzspēlēšu, man vienkārši nupat tikai mēnesi atpakaļ bija transfers no Bouldershit uz Frostmane un tagad esmu dabūjis paladinu līdz 80.lvl. Domāju, ka gribu ar šito palliju nedaudz pakapāties! Ja spēlēšu GIGN.lv ģildē, tad tikai, kad Klizma iznāks!

Link to comment
Share on other sites

Nu reāli jau šitās viss ir izgāzies, jo daži gribot aizskriet pa priekšu būt krutāki par citiem ņēma un sāka jau tagad. Kāds vairs tagad prikols tur sākt ar lvl1, kad viens lvl 50 pidars dirsīs virsū, kāds bremze tu esi?

Mans ieteikums - Sākam visi NO NULLES! KAD IZNĀKS KLIZMA! UZ CITA REALM! Troļļu bānis jau ir sadirsts! Iznāks Klizma - tad arī domājam kur!

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Nu bet taa pataas tachu notiktu liidziiga situaacija, ja visi kopaa saaktu no 1lvl! Ne jau visiem buus iespeejams speeleet vienaados laikos un nezin cik stundas dienaa. Kaads tachu taa pat aizskries pa priekshu un kaads atpaliks. Un 50 lvl 2 dienaas? C'mon, nolifer sickness! Es uz cita relama priest esmu dabuujis tik liidz 32 lvl kaadaa meenesha laikaa! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, jākačājās vismaz pa diviem. Man jau zb vienam mocīties. Tediju es vispār izslēgšu ārā, savādāk viņš tur sprēgā un māca kā ar RaF jākačājās :D Ignore jāuzliek, vo :)

Principā es sāku buildot desctruction talent triju riktīgam dps`am, gatavs jau dungeoniem no 15lvl. Bet nu ja man vienam jākačājās, tad jau labāk demonology ņemt iesākumam vai affliction.

Link to comment
Share on other sites

:D Ignore jāuzliek, vo :)

Principā es sāku buildot desctruction talent triju riktīgam dps`am, gatavs jau dungeoniem no 15lvl. Bet nu ja man vienam jākačājās, tad jau labāk demonology ņemt iesākumam vai affliction.

Demo man baigi patika levelojoties. Felguard <3 viskrutākais pets visā WoWā. :D

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...