Jump to content
GIGN Forum

Bans Cs.gign.lv


SkaM^
 Share

Recommended Posts

Rated R SuperStar killed CocuckA`` with ak47

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 61504

| ADMINS: Fake

| NOBANOTAIS NIKS: Rated R SuperStar

| NOBANOTAA IP: 94.30.180.240

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 23.08.2010 14:56

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/61504

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas l

Lai kāds pieredzējis admins noskatās un pasaka, ka nav wh un unban

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-08-23...35-de_cbble.zip

Paldies :)

Edit: sāku spēlēt 6raundā man liekas vai 7

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

~ peec 2 stundaam beigshu darbu tad uzmetiishu aci!

Nu nezinu, paarsvaraa jau tur nekas taads nebija. Bet speeles stils gandriiz taads, it kaa cs'u tresho dienu tik speelee. + veel taa brutaali pretiigaa luureeshana sienaa tieshi pirms bana... kad buus vairaak laika izanalizeeshu kaartiigaak.

Link to comment
Share on other sites

HEYA !

Kaut kad aizvakar, laikam de_dustā, specoju vienu playeru, kursh arii ļoti aizdomīgi spēlēja, bet tā 100% nekas nebija... Beigas šis nomainīja nicku uz SkaM^ ... Tad arī beidzu čekot, bet laikam ka tā bija kļuda...

Ko ar visu to gribēju pateikt:

1) Par demo, līdz pēdējam momentam nav īsti kur piešūties... bet tā lurēšanu caur sienu liek aizdomāties par bana pamatotību. Jāskatās ar WH ...

2) Un ja tomēr bans būs noņemt, par ko es šaubos --- Nespēlē ar visādiem ļevijem nickiem un dzīve būs daudz vieglāka, gan tev, gan adminiem... :fsckinsad:

Ar cieņu

Ads

Link to comment
Share on other sites

Nosauc momentus un paskaidrošu, kāpēc skatijos sienā.

Aizvakar spēlēju ar http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=256398 šo niku 4mapes pēc kārtas ar 30score vidēji mape un bija neskaitāmi admini, kā arī lielākā daļa brēca, ka man ir wh, bet banu nedabūju, tāpēc beigās nomainiju uz SkaM^ lai pateiktos, ka Ads nenobanoja mani

Varu ierakstīt pov demo un aiziet uz jebkuru serveri un ar tādu pašu stilu spēlēt un dabūt augstu rezultātu

ks*.lv es visu laiku tā daru, bet banu gan tur grūti dabūt.

Straģedija man vienkārša, raunda sakumā nekur nerushot un novērot radaru un skaņu, velāk es pamaniju, ka fake katru raundu iet uz ct balkonu, tapēc arī katru raundu gāju uz turieni viņu meklēt, jo adminus novākt ir tīrā bauda man, jo tad viņi skatās mani un tad es varu sākt spēlēt, kā nereāls, lai gan visu iepriekš novēroju, kas un kā caur radaru un skaņu

Nevienā Latvijas serverī man nav bans un tagad sākšu iet čītot tieši gignā, kura forumā es esu aktīvs :)

Kāds noskatās ar wh demo un pasaka momentus, kurā nebija skaņa un es skatijos uz sienu, kur bija ct.

Edit: Fake mani vel par pidr nosauca, pēc bana, bet paskatītos tu uz sevi, kurš vel neko nav iepostojis... un aM un redzēsim kurš būs lohs, pēc unban

Noskatijos demo un nobanoja tikai dēļ pedējā momenta, bet paskataties pēdejo killu manu, es skatos sienā, bet uzreiz pa kreisi bija ct, kapēc tad es uz viņu neskatijos uzreiz? Un pēc viņa kill, manejo novāca tur, tapēc es vnk notēmēju uz to pusi, kur es iznākšu pie pagrieziena un sāktu bērt

OMG atkal dēļ viena momenta nobano un atkal būs jagaida 4dienas, līdz uzliks unban

Velreiz pēdejais moments = Tu saki, ka es nedrīkstu skatīties sienā, ja ir zināms 100% bez wh, ka tur ir kāds = radars/skaņa/niks Tas ir tas pats, kas skatīties dd2 caur sienu c raunda sakumā un bērt, jo redz, viņam ir laikam wh, jo viņš neredzēja, ka tur ir pretinieks. OMG vnk fantastiski :D

Bet, ja es nečītoju, kāpēc lai es spēlētu ar real nickname? Ja piesakās par adminu, tad arī jabano tie kuri čīto, nevis redz, viņš skatās sienā, poh bans. Visus raundus es darīju vienu un to pašu, gāju uz c un skatijos logu(izņemot vienu, kad man vajadzēja noiet no pc un aizrushoju uz B ) un gāju vai nu caur c uz a vai arī c2 uz a un katru raundu fake bija logā un xobit, vai kā viņam niks, turēja c2.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Labaak speelee TF2 skam :) Bet ja taa nopietni,tad kur palika taa cs kvalitaates kontrole prieksh adminiem?

Admin sadaljaa veel ir topiks, kuru macho rakstiija apriilii. 3 nepamatoti bani - tiesiibas nost. Varbuut tad nebuus vairaak shaadu fraazhu /Banu es uzliku dēļ tā pretīgā staigāšanas un šaušanas stila./

Offtopic - man te nav Tilde uz laptopa tapeec rakstu bez garumziimeem.

Link to comment
Share on other sites

Es spēlēju tagad tf2, kad gignā apgrozās pazīstamas sejas, tā ar kaut kādiem outsideriem nav fun spēlēt :)

Tā, arī man joprojām nenosauca tos momentus, kuros apsūdzētu par čītiem izņemot pēdejo, kurā, es visu jau paskaidroju.

Un unban atkal jāgaida vairākas dienas, lai gan uz ngear nepamatotiem baniem uzreiz unban.

Edit:

ngEAr, nezināju, ka tev ir ārsta sertifikāts, ja jau vari noteikt citu cilvēku slimības caur internetu.

Nav smuki! Es šajā topikā, ne uz vienu nemētājos ar vārdiem.

Man vienalga, kas un kā tev likās. Es ielieku demo un bana iemeslu, lai admini izskatītu un darītu secinājumus.

Iet jau trešā diena un jūs vēl neesat man pateikuši laikus, kuros būtu redzami Čīti, izņemot sienā skatīšanos @ last.

Ja, nekā cita nav, tad kāpēc vēl joprojām nav unban un topic close?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:) Bet ja taa nopietni,tad kur palika taa cs kvalitaates kontrole prieksh adminiem?

Admin sadaljaa veel ir topiks, kuru macho rakstiija apriilii. 3 nepamatoti bani - tiesiibas nost. Varbuut tad nebuus vairaak shaadu fraazhu /Banu es uzliku dēļ tā pretīgā staigāšanas un šaušanas stila./

Offtopic - man te nav Tilde uz laptopa tapeec rakstu bez garumziimeem.

agrāk dareks te ņēmās, bet izskatās, ka viņš kaut kur nozudis. Neesmu ievērojis, ka fake daudzus būtu nobanojis nepatiesi, moš vari iedot piemērus?

ngear - tu smagi uzprasies pēc atvaļinājuma no šī foruma.

pirmo reizi mūžā noņēmu kādu cs banu, jo neizskatās, ka kāds cits to grasās darīt.

Link to comment
Share on other sites

ngear - tu smagi uzprasies pēc atvaļinājuma no šī foruma.

pirmo reizi mūžā noņēmu kādu cs banu, jo neizskatās, ka kāds cits to grasās darīt.

Tad paskaidro man , nafig cilveks raksta kaut kadu lazhu kura ir tieshi adreseta man ?

Tas pats ar to pashu bista topiku ga sadalja , vienkarshi chalis uzmet tekstu pilniba bez neka un jutas laimigs.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Nu, es atvainojos, ja tevi aizskāru kaut kādā veidā. Jo es redzēju, ka tevi bieži nobano, jo redz baigi labi spēlē un admini noskatās demo un uzreiz ir unban, bet man dēļ viena momenta, kurā es skatijos sienā, lai gan tur bija 100% pretinieki nobano un jagaida 3-4dienas, līdz unban uzliek.

TC var

Edit: Ja tas bija sarkasms, tad diezgan ļauns :(

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...