Jump to content
GIGN Forum

Banned By R._


shinshin
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 60842

| ADMINS: R._

| NOBANOTAIS NIKS: shin shin shin

| NOBANOTAA IP: 78.84.17.185

| IEMESLS: aktiivsbans+wh

| UZLIKTS: 16.08.2010 01:55

| Uzlikts pirms 32 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/60842

+---------------------------------------------------------

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-08-16...31-de_dust2.zip

Link to comment
Share on other sites

čalis bija banots, ja nemaldos pirms 5-10 dienām. Ip bija nomainījušies tikai pēdējaie 2 cipari. Pluss vēl bonusā banots uz tā pc tu esi diezgan daudz. Nu neticu, ka tev ir iedalījusies kādā čītera ip ar tik nesenu banu. Reali tu esi čītojis tikai ip nomainījušies pēdējie 2 cipari. To pēdējo banu bija licis bezbiksis, tikai niku neatceros, jo bija kautkādi haļavā sarakstīti burti. Pārsteidz vēl tas, ka laiks kurā spēlēji arī sakrīta.

P.S. Jonathan tu skatījies, kur viņš tikai ar šito niku vai no paša sākuma, jo nikus viņam patika mainīt?

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

mani banoja kautkad sen , nerakstīju sūdzību (neatceros kāds bija nicks) , jo vairs nezadročīju! vakar vienkārši iegāju šitajā serverī nedaudz paspēlēt (jo visur citur bani) acīmredzot IP bija nomainījusies.

nicks no sākuma man ir ERZA pēctam nomainu uz shin shin shin.

+ R._ tu mani nobanoji uzreiz pēctam kad tevi nošāvu par cik tu mani nespekoji , iesaku paskatīties demo.

Edited by shinshin
Link to comment
Share on other sites

nicks no sākuma man ir ERZA pēctam nomainu uz shin shin shin.

+ R._ tu mani nobanoji uzreiz pēctam kad tevi nošāvu par cik tu mani nespekoji , iesaku paskatīties demo.

Kur tad ir problēma, ja jau kā teicu biji banots. Man likās aizdomīgi, kad tu esi bijis banots un tik labi spēlē. + man vēl teica, ka tur esot bijuši dīvaini fragi.

Ja arī tev tagad wh nebija, bet bana rīzonā ir teikts, ka esi bijis banots, ta'tad bans ša vai tā paliek.

P.S. ar xfb atradu tikai 1 banu uz niku erza, bet tur klāt kautkāds vēl teksts. Tas gan jau arī ir tas bans par kuru runā.

Link to comment
Share on other sites

Tātad sanāk , ka šis bans man ir tikai tapēc , ka esmu banots kautkak iepriekš un vienkārši nebiju uzrakstījis sūdzību ?

Tā sanāk, bet, ja tev ir tā demka, kas pierāda, ka toreiz nebija nekādu palīgprogrammu, tad viss būs kārtībā.

Interesanta situācija, tāpēc te jāizlemj kādam augstāk stāvošam adminam. Var jau arī, manis pēc, ņemt nost to banu.

Link to comment
Share on other sites

:)

??? Es pubā neesmu manīts pedējās 2 nedēļas! dēļ lielajiem poker turnīriem europā. Biju Russian poker series rīgā, ept igaunijā, drīz uz ēģipti. Tapēc pagaidām nav laika, bet 2 nedēļas neesmu.

p.s. bet 100% esmu viņu banojis :) tākā heiteri vari iet dirst :)

Link to comment
Share on other sites

p.s. bet 100% esmu viņu banojis :) tākā heiteri vari iet dirst :)

ja jau tu tā spēlē pokeru , priekškam te prasīji tiesības ? vienkārši lai būtu ? :) banojis tu mani neesi a varbūt arī esi, tikai vajadzētu kādu pamatojumu:)

Edited by shinshin
Link to comment
Share on other sites

:) vari muļķot čaļus kā epix tālāk! :D

es tiešām nesaprotu par ko tu runā. Ja visi admini te ir tādi kā tu , tad laikam man unban nespīd ?

kāds iečekos dēmo ? :whistling:

Un kapēc muļķot tādus kā epix ? viņš tev uzdeva vienkāršu jautājumu uz kuru tu pat nevari atbildēt :)

Edited by shinshin
Link to comment
Share on other sites

kāds iečekos dēmo ? :whistling:

Un kapēc muļķot tādus kā epix ? viņš tev uzdeva vienkāršu jautājumu uz kuru tu pat nevari atbildēt :)

es atbildēju! un es saku, ka vari muļķot tālāk čaļus ar saviem postiem itkā neko nezini :) kā jau teicu, ne man spriest :) redzēsim ko vēl tu piemuļīķosi.

Viss vairs nerakstīšu. Warensox, jukka, kas vēl tu esi? kesh utt. :) nice comeback!!!

Link to comment
Share on other sites

:) kā jau teicu, ne man spriest :) redzēsim ko vēl tu piemuļīķosi.

Viss vairs nerakstīšu. Warensox, jukka, kas vēl tu esi? kesh utt. :) nice comeback!!!

Jā tu atbildēji. uz jautājumu "kad tu esi viņu banojis?"

Ar atbildi:

p.s. bet 100% esmu viņu banojis :) tākā heiteri vari iet dirst :)

Atkārtošu velreiz , Tukša diršana :) Tu visu laiku saki , ka ne tev spriest. Vai tad tu neesi admins kuram tas reāli arī ir jāspriež ? tikai kad postosi nākamareiz lūdzu ari iemet kādu pamatojumu vai pierādījumu , lai man kārtējo reizi nebūtu jāposto "Tukša diršana" Gribu lai šito topicu iečeko arī kāds no augstāk stāvošajiem. Gan lai iečekotu admina tekstus , gan lai pateiktu gala vārdu ir vai nav. Ja augstāk stāvošie negrib iesaistīties , izdzēsiet vismaz šito "čatu" kas te ir sācies un atstājiet tikai tos postus no kuriem ir kautkāda jēga. pagaidām tikai jonathans ir noskatījies demo un izteicis savu viedokli un R._ nobanoja mani nepārliecināti... tapēc vajag kādu kas šitam izietu cauri :)

Link to comment
Share on other sites

Aj kā jums, čaļi, skauž par to pokeru. Skumji. :)

:)

Ja ir kādi pierādījumi faktam, ka shinshin un tevis minētās personas ir viens un tas pats, tad te tālāk vispār nav ko runāt.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

nu ngear vienmēr izceļas :D mazais ķīnietis. shinshin = warensox = kesh = jukka = rock- = un veel miljons nicku viņš te ir taisījis. Un kā jau teicu, tādus kā ngear un epix viņs ir appisis.

Un ngear, tev reali ir sakāpis, ķīniet.

Link to comment
Share on other sites

:D mazais ķīnietis. shinshin = warensox = kesh = jukka = rock- = un veel miljons nicku viņš te ir taisījis. Un kā jau teicu, tādus kā ngear un epix viņs ir appisis.

Un ngear, tev reali ir sakāpis, ķīniet.

Isteniba ne tu , ne vinsh nav sapratis to tekstu pareizi.

Nu delj manis varensox vispar te dabuja banu un pec tam tika atklats ta santa barbara.

Esmu korejietis , ej dirst.

P.S. man patik chali kuri 20gados iesledz akcentu uz "kinietis" , ka to parasti dara sikie skola. Ta ka apdoma kuram te d1rsa berniba spele un ir sakapis.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...