Jump to content
GIGN Forum

Samsung Pc Studio 7


MaFia.Tm
 Share

Recommended Posts

Hi All... :))

Visu Laiku Centos Atrast Samsung PC Studio Lai Tas Ietu Un W7... Nu Un Beidzot Atradu to ko vajadzēja :))

Samsung PC Studio 7

Tas Atbalsta W7 u.t.t OS.... :)

Bet Tagad Ir Problema...

Pieslēdzu Telefonu Klāt Pie datora ar USB un Gribu Tur Piemēram Pārmest mūziku uz telefonu caur PC Studio.... Bet Tajā Pc Studio Neko Nerāda.... Vienk. Phone Is Not Connected , kaut gan telefonā rāda ka viņš ir pieslēgts un pat lādējās!

Ko Darit ar to Samsung PC Studio 7 , man vajag Lai Tas Viss Tur Pc Studio Notiekās!

-------

Lūdzu Palīdziet!

Link to comment
Share on other sites

:))

Visu Laiku Centos Atrast Samsung PC Studio Lai Tas Ietu Un W7... Nu Un Beidzot Atradu to ko vajadzēja :))

Samsung PC Studio 7

Tas Atbalsta W7 u.t.t OS.... :)

Bet Tagad Ir Problema...

Pieslēdzu Telefonu Klāt Pie datora ar USB un Gribu Tur Piemēram Pārmest mūziku uz telefonu caur PC Studio.... Bet Tajā Pc Studio Neko Nerāda.... Vienk. Phone Is Not Connected , kaut gan telefonā rāda ka viņš ir pieslēgts un pat lādējās!

Ko Darit ar to Samsung PC Studio 7 , man vajag Lai Tas Viss Tur Pc Studio Notiekās!

-------

Lūdzu Palīdziet!

Varbut tas ir Tapēc Ka Lādējās? Man Tā Bija ar Mammas Telefonu... :D

Ja Kas Man Samsung GT-S5230!

Link to comment
Share on other sites

Kad pievieno telefonu pie PC, tev telefons nopīkst un uzrādās telefonā trīs lodziņi. "Multivides atskaņotājs,PC studio,lielapjoma atmiņas karte" Izvēlies Pc studio un tad atrodi dziesmu kuru vēlies ielikt telefonā un nes to labajā sturīti Samsung GT.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...