Jump to content
GIGN Forum

Problēmas Ar Spēli.


rcnt
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Man ir problēmas ar CS. Lieta tāda, kad totāli gļukojās tur viss. Lagi neciešami, un nezinu kā no tiem tikt vaļā. Ir mēģināts vairākas reizes, pēc vairākām pamacībām mainīt CS konfigurācijas, bet tas viss bez rezultātiem. Pietam, CS man ir ar STEAM, nav no citām mājaslapām vilkts.

Varbūt kāda vaina kompim? Varbūt vajag tur kādus uzstādījumus pamainīt? Varu iedot tā parametrus, bet neticu kad PC vainas dēļ, CS negriež.

Procesors: Intel Pentium Dual-Core Processor T4400

RAM: DDR2 3GB

Videokarte: Intel GMA 4500M

un vēl tur blah blah, sīkāk var skatīt šeit!

Edited by rcnt
Link to comment
Share on other sites

HEYA !

1) caur "ACER power menegmentu" vajag procesoru un video jaudu nomest uz minimāliem parametriem un pēc tam uzlikt uz maksimālo. Tas ari varētu līdzēt

2) Drusku ne pa tēmu, bet arī par ACER :whistling: varbūt kādam noderēs jeb kāds kaut ko ieteiks :) .

Man, piemēram, ar Acer aspire 6920G ir fps problēmas un cik sapratu no forumiem, tā ir rūpnieciskā vaina. Pat ne vaina, bet ierobežojums ka pie proča temperatūras 60 grādi jauda automatiski nokritās par 40-50 procentiem.

Varbūt tavā gadijumā ir kaut kas līdzīgs... Ka vainīgs vienkarši brands ACER nevis CS jeb pārējie parametri :thumbsup:

Paburies pa ārzemju forumiem.

Ar cieņu

Ads

Link to comment
Share on other sites

emm, izlasīju brave teikto, sāku šaubīties par tevis teikto.

Ok jā, neesmu tur geimeris, spēles nekādas necenšos nemaz palaist, bet tomēr, CS`am jau nu ir jāvelk. Tikai kkas tur īsti nav ritīgi, un nezinu kas tieši jādara.

Brave, varbūt vari ieteikt, ko man darīt?

Link to comment
Share on other sites

tev ir xp vai kas cits?

uz xp ir vnk ieej video kartes setingos uz uzliec visu uz def

man ari bija gluki, jo video kartes settingos biju sakrukijis dazas lietas uz max, un cik aprotu tas konflikteja ar cs

vajag uz default uzlikt, tad vajadzetu but ok

Link to comment
Share on other sites

uz xp ir vnk ieej video kartes setingos uz uzliec visu uz def

man ari bija gluki, jo video kartes settingos biju sakrukijis dazas lietas uz max, un cik aprotu tas konflikteja ar cs

vajag uz default uzlikt, tad vajadzetu but ok

Ir XP.

Uzliku itkā defultos, bet nu neko tur nebiju aizticis, takā nekas nemainījās.

P.S Ievēroju, kad atsevišķi var pamainīt Open GL uzstādījumus, varbūt tur kas darāms?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...