Jump to content
GIGN Forum

Neliels Ieskats Tip Lit Institūta Darbībā!


BadAss
 Share

Recommended Posts

Justin-Bieber-Book.jpg

hariju nepārsist + bebra izskats vienkārši ownzz nerunājot par to ka nopirka kādu cilvēku kas uzrakstīja i viss

par tēmu, ko tu centies panākt? kuru vispār rausta kautkāds roberts vai kautkāds sūdains LIT? viņš vēl nav pat normāli izaudzināts un jēga apdirst neizaudzinātu sīkaļu?

Edit: viņš decoder.lv trakerim izveidoja DECODER RADIO un tad pēc laika viņš pasūtija sūdralā decoder un visus lietotājus savāca + uztaisīja sev bezmaksas domēnu

Latvijas Interneta Radio > pat nav uzņēmums bet vienkāršs radio kuru katrs trešais sīkais taisa

Edited by ELHACE
Link to comment
Share on other sites

Galvenais, ka čalis atradis manas n-gadus vecās bildes :D Wahahahahaha

Par Decoder un LIR, LIR izveidoja Latvian pēc Ezis1005 (R.I.P) idejas, Latvians atstāja vadību man un nu jau pusotru gadu arī velku to projektu par to neko nepelnot un vispār bez tāda mērķa, decoder neviens nekur nesūtīja, wnk decoder Didzim (?) bija dziļi pajāt uz portālu kopumā un palēnām saikne ar to projektu atmira. :)

Edited by TavaMaate
Link to comment
Share on other sites

kRi man jau arī apnika :D vairs pat īpaši neņemu aubē.

EDIT:

Tikko tikai ievēroju. :superlol: Jā GIGNieši, uzmanieties, Roberts jūs visus apēdīs un darīs ar jums darbības!!! :khehehe:

Edited by TavaMaate
Link to comment
Share on other sites

:D Wahahahahaha

Par Decoder un LIR, LIR izveidoja Latvian pēc Ezis1005 (R.I.P) idejas, Latvians atstāja vadību man un nu jau pusotru gadu arī velku to projektu par to neko nepelnot un vispār bez tāda mērķa, decoder neviens nekur nesūtīja, wnk decoder Didzim (?) bija dziļi pajāt uz portālu kopumā un palēnām saikne ar to projektu atmira. :)

ezim vismaz divreiz labāk domāšana strādāja un ar smadzenem nebija problēmas kā tev

un viņš bija diezgan sakarīgs atšķirībā no latvian

:D vairs pat īpaši neņemu aubē.

EDIT:

Tikko tikai ievēroju. :superlol: Jā GIGNieši, uzmanieties, Roberts jūs visus apēdīs un darīs ar jums darbības!!! :khehehe:

jā uzmanaties, izvirtulis un mazo bērnu sms sūtītājs uzdarbojas :fsckinsad:

Edited by ELHACE
Link to comment
Share on other sites

:D Tev internets nav īstā vieta

nav jau tā ka viņš pats rakstīs to grāmatu, visticemāk tikai tiks intervēts un kāds cits sarakstīs to grāmatu viņa vārdā. laikam tā tās lietas notiek ar autobiogrāfiskām grāmatām, tie saucamie "ghost writers" (vismaz es tā sapratu pēc tādā pašā vārdā nosauktās filmas).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...