Jump to content
GIGN Forum

Agp Video Karte


SheYn
 Share

Recommended Posts

Vēlos uzzināt, vai ir jēga pirkt AGP videokarti un likt iekšā vecajā datorā. Neko dižu es negribu spēlēt, vajag tikai lai wow iet gludi un uz smuku grafiku.

Mans dators : Intel?,Pentium? 4 CPU 3.00 GHz, 1GB ram

Link to comment
Share on other sites

Negribu neko sliktu teikt, bet tās 7600GS sparkles daudzas ir sajātas, es arī vienu tādu biju paņēmis, no sākuma gāja labi, pēctam parādijās visādi defekti. meklēju atbildes googlē ,bet tur tik atklāju daudz tādu pašu sūdzību kā man, bet nevienam nebija atbilde, tākā biju arī ņēmis lietotu, samainīt jau vairs nevarēju, + viņai vel ir pasīvā dzesēšana, mūsu karstajā laikā kas tagad ārā ir viņai būs papildus slodze, ja vel iepriekšējais īpašnieks būs kautko ķimerējies gar heatsinku, tad tev tāpat kā man nāktos atvadīties no vinas.

Link to comment
Share on other sites

nu ja gribi lai kāds iesaka , tev derētu pateikt kāds AGP veids tev ir ... jo ir vairāki ( AGP 8x , 4x UTT. )

Lai nu kā , bet vienīgās ko es pamaniju un bij 30 Ls robežās - nelietotas - Nvidia Geforce 6200 un Nvidia Geforce FX5500 un ATi Radeon 7000 ( par ati neesmu īsti pārliecināts ka tieši tā saucās , bet uz to pusi )

daudz nebij...

Laigan es paskatijos bik un atradu ATi Radeon HD 3450 tikai pa 39Ls un 3650 pa 40Ls

Iesaku ņemt 3650 - daudz jaudīgāka ....

pameklē internetveikalos vai ieej salidzini.lv , ieraksti agp ATi radeon HD 3650 un aiziet :D

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...