Jump to content
GIGN Forum

Nepaties Bans


EGA
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 59704

| ADMINS: [bFK]Chester`s

| NOBANOTAIS NIKS: 1grams EGA

| NOBANOTAA IP: 94.3.49.150

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 02.08.2010 01:20

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/59704

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas las

Neko negribu garu rakstit vienk skatas... Un soory neatceros isti laiku kura bridi uzlika banu...

HLTv http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2010-08-...-de_prodigy.zip

Edited by EGA
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos dēmo!

Vienīgais kas man dēmo likās tāds aizdomīgs kad krisiji tur augšā trubā un gaidiji kad tas čalis ar human rasi aizies garām!

Par pārējo piešūties tev nekur nevar!

Bet lai spriež pārējie!

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Nu tas jaa ka redzeju vinu kad paskreja garam, Kada starpiba kad vins klusam lovijas tur, nenemu uz skanu, vienk sedeju tur un skatijos mosk paskries garam ieraudziju un novacu :)

Edited by EGA
Link to comment
Share on other sites

OMG iet runa par to ka es tur skatijos nemu to vietu lai nepaskrietu garam taka tas bija un ieraudziju vinu kad paskreja lecu leja un novacu taka.... Es pat tur nekadu [] nesaskatu. okey beigsim te bezjega kaut ko rakstit vienk lai galvenie vai kam ir uban tiesibas skatas un lemj.

Link to comment
Share on other sites

1:50 HE.

2:20 skatas jau kur sezh 4els , neko neparbaudija

2:50 sakuma sezh skatas , kad vinji tuvojas pekshni apsezhas un tad uzreiz paradas skanja. Bishku par atru imho

Moments ar humanu , nu ble tas taksh ir pilnigaka ***na. Kas tur tik kruts , nu sedeja chalis truba gaidija. Ta taksh patstavigi dara musu vietejie bomaari.

P.S. objektivi nevar pateikt vai tur ir WH , jo tos momentus var norakstit uz to ka tur savejie gaida jeb radars.

Link to comment
Share on other sites

Посмотрел демо, не могу сказать что я уверен на 100%, что там есть WH.

Также видел его на сервере, посмотрел за ним, и тоже не мог ему поставить бан, ибо ничего невероятного не заметил.

не стал бы ставить бан, лично моё мнение.

Link to comment
Share on other sites

0:31 - Čalis paskrēja garām, uzkāpa uz kastēm, aizmugurē taču ir cilvēks. Nafig nenovāca? Tēlo? - Nav jēgas.

2:04 - Viņam ir ļoooti dīvaina spēlēšanas taktika, nafig pārbaudīt, ja savējais rekur ir priekša? WTF?

2:20 - Pārbauda cītīgi visas vietas, pēc tam negrib iet iekšā - samīkstinās ( Vot šitais vienīgais moments, ko es nevaru izskaidrot kāpēc viņš tā darīja.)

4:10 - Ja jau būtu kubi, tad nebūtu skatījies tur. Viņu novāca no otras puses. :slap:

Es uzskatu, ka čalim wh nav. Moderato, intersanti ko Tu redzēji 6:00 minūte? :blink:

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...