Jump to content
GIGN Forum

Atsauksmes Par Augstskolām


betty
 Share

Recommended Posts

es piemetīšu savu jautājumu ar.

kr4 pagaidām esmu ticis budžetā venstspils augstskolas tūlkos.

otra vieta, kur ceru tikt (2 augustā zināšu) vai esmu ticis budžetā austrumu studijās - kr4 vēlos mācīties japāņu valodu.

ko jūs domājat? mby kāds zin kādu, kas studējis austrumu programmu?

Link to comment
Share on other sites

Esmu studējis LLU.

Es gan studēju Programmētājos, bet nu datoriķiem ar mums bija kopā daudzas lecijas.

Datoriķos nav tik smaga programmēšana kā mums [ doh, Mr. Obvious ]

It kā učuki sakarīgi, lekcijas ar nav pārāk grūtas ja seko līdzi laicīgi visu pilda utt.

Kojas IT ir vissakarīgākās [ 10. kojas ]

Nu ja ir vēl kādi jautājumi droši prasi. ;]]

Link to comment
Share on other sites

nu es domāju iestāties vienīgi lai japāņu valodu iemācītos...

doma ir doties uz turieni :)

es nemaz negaidu, ka tur kautko citu arī iemācīs izņemot viņu kultūru un valodu...

P.S kā arī mani neinteresē cik stulbi cilvēki tur mācās, bet gan cik gudri ir pasniedzēji..

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

rusty par japāņu valodu, arī tajā latviešu animes forumā lasīju, ka tagad nevarot tik labi iemācīties japāņu valodu, jo vairs nav kaut kāda vecā krutā pasniedzēja, kas kādreiz bijusi. Ieteiktu iečekot to forumu, linku gan vairs neatceros.

Link to comment
Share on other sites

kr4 pagaidām esmu ticis budžetā venstspils augstskolas tūlkos.

otra vieta, kur ceru tikt (2 augustā zināšu) vai esmu ticis budžetā austrumu studijās - kr4 vēlos mācīties japāņu valodu.

ko jūs domājat? mby kāds zin kādu, kas studējis austrumu programmu?

well, tur ir mazāk lekcijas, bet ļoti daudz patstāvīgā darba (cik nu man māsa stāsta, bet nu viņa ļoti daudz mācās un tam pievēršas maksimāli nopietni). Tomēr, perspektīves un algas ir visai patīkamas :)

edit: es runāju par VA

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Tātad esmu ticis budžetā Vidzmes Augstskolā programmēšana un LLU datorvadībā - kuru jūs ieteiktu vairāk?

EDIT: Jautājums - ViA dod iespēju praksē mācīties ārzemēs - vai LLU ar to sniedz?

Edited by betty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...