Jump to content
GIGN Forum

Spēlējot Cs Dators Uzskarās.


griffin
 Share

Recommended Posts

Tātad, kad spēlēju cs man dators uzskarās, kā kuru reizi, citreiz pēc 10 citreiz pēc 40 minūtēm.

vienkārši uzskarās un slēdzas laukā, vai vienkārši pazūd ekrāns.

Parādās uz ekrāna analog saving power.

bet kad sēžu netā nekā tam līdzīga nav.

kur varētu būt problēma ?

Link to comment
Share on other sites

ja agrāk ar tādu pašu konfigu viis bija ok, tad ir daži varianti. Tālāk rakstīšu krieviski jo man tā vieglāk.

Захожиш в Control Panel - ищёш System - right mouse-click - advanced - virtual memory - увеличиваеш обём виратуальной памяти до пределов скажем в 4 гигабайта, если свободное место позволяет.

Потом - идёш в процессы - CTRL + ALT + DEL - processes - и вырубаеш процессы которые тебе кажутся не нужными (не трогаеш процессы которые помечены тэгом SYSTEM, а только твои username)

Вариант три - заходиш в БИОС - при загрузке компа тыкаеш DEL до тех пор пока не показывается синий экран. Там в зависимомти от версии БИОСа ищеш System Halt или что-нибудь в этом роде, грубо говоря там должно быть написано System Shutdown On Errors и отключаеш эту функцию

вариант 4 - сносиш к чёрту Counter Strike, чистиш от него Registry (start - run - regedit) и там ищещ папку каунтер страйка - сносиш её тоже - ставиш КС по новой

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī prastie vīruseļi kas šitā darās! Pats biju pasen tādu noķēris. Iesēdies sistēmas failos tā, ka triperrrris mazkačkas vecenēm starp kājām. Negribēju ņemties uz uzmetu pa jaunam windowsu.

Ja ne tas, tad karstums, jo šogad dzirdēts daudz par to ka kompīši neturot šito svelmi. Ja sen nav tīrīts case, atrodas slikti ventilētā telpā, kur pa dienu saule spīd, tad var būt pašvaki!

Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

lai parinsteletu.

Kas tev tas par čali kas 25 latus prasa par pārinstalēšanu?

No kuras puses esi? Es par 2 aukstiem aliņiem to izdarītu!

edit - bet nesteidzies vel kompīti nekur nest, moš boring kaut ko izštukos!

Pats nemāku teikt, ja netieku aptaustīt tavu kasti!

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

Es uz veikalu nesu, man tur nekas nav jadara, aiznesu un pēc dienas eju jau pakaļ.

Esmu no Jelgavas, bet nu ja tu kkur blakus dzīvo tad jā protams varu aizbraukt.

Bet nu, lai tur nekas pēc tam man nav jādara ar visu antivīrusu, draiveriem u.c. ?

Link to comment
Share on other sites

Nesanāks. esmu no cēsīm. Tev ite čaļi veikalā licenzes ar pērk visam, ka tik sālīti?

Uzmet jau kaut kādu Avast AV un pēdējos draiverus jau nav grūti. pus stundas darbs!

Tev kāds čoms nav kas iemāca kā to izdarīt? Ar laiku naudiņu ietaupīsi!

Link to comment
Share on other sites

Jāpērk vsp jauns dators :slap:

nav nekas grūts! Bez mazvai tā ka kkādu progu instalēt. Next next next. Ja runa par xp un uz augšu! ar particijām sākumā varētu apmūlst, bet nu izlasi visu kas tur rakstīts un tad jau viegli!

Link to comment
Share on other sites

Parakņājos pa internetu un sapratu ka vaina ir videokartē. Vieglākais - paņem pie drauga videokarti un iztestēt ar citu kas nav 6600GT

PS: ja vajag pārinstalēt kompi - varu uztaisīt tutorialu āmuriem... Divi varianti - vai nu flash vai CD variantu.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...