Jump to content
GIGN Forum

Kkads Beast


kj.mad
 Share

Recommended Posts

situaacija sekojosha. mape de_nuke jau visas mapes garumaa beast liek neadekvatus slap un slay par misijas pildiishasnu/nepildiishanu, kas itkaa mani it nemaz neskar. bet te viens no peedeejiem raundiem un paliek ja nemaldos 1 ct un kaadi 3-4 T`s, vienam no vinjiem rokaas c4, es redzu ka vinsh neiet un c4 neliek, palikushas ~15 sekundes no raunda beigaam, tas beast vai kaa vinju tur saak vinju slapot, uz ko shameejais nereagjee, un raunds taa arii beidzas, tikaj piedavaam beast pielieto savu acc lai noslejotu visu t`s teamu, tas ir 3-4 cilveekus, protams pats speeledams pie ct, un pats tragiskaakais ir tas ka es vnk neuzspeeju nopirkt ankh un vajadzeeja saakt visu bezmaz vai bez saakuma, tagad paskaidrojiet man gudriishii ko man vajadzeetu dariit shajaa situaacija? ar nazi iet un kjekseet aaraa c4 no ts rokaam? vinja atbilde uz to bija, tas ja tev nav c4 rokaas tas nenoziimee ka vari seedeet, tikaj piedod man, kaa es vareeju nikaaties, ja atrados ct baazee augshaa uz trepeem??? nu un tad sekoja mana neadekvaataa riiciiba, proti nosaucu cienijamo beastu par 'mudaku', par ko ljoti atvajnojos un apsolos taa vairaak nedariit, vnk nervi nenotureeja, esiet luudzu saprotoshi.. ceru uz unban..

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 56949

| ADMINS: L-BeasT

| NOBANOTAIS NIKS: kJ -

| NOBANOTAA IP: 89.254.147.43

| IEMESLS: - admin abuse

| UZLIKTS: 26.06.2010 23:20

| Uzlikts pirms 18 minutem

| Terminsh peec 2 dienam 8 stundam 55 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/56949

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"- admin abuse, termins: 2 dienam 8 stundam 55 minutem. Vairak informacijas lasi

Link to comment
Share on other sites

par mudaku ar pasēdēsi banā, kaut gan derētu ar ilgāku banu.

Kas pēc tavām domām ir adekvāts slaps, slay? Tad kad jūs visi tur nosēžat savu laiku un pēc tam uzrakstat aj, es tak nepaspēju?

1) neviens no jums un tiešām neviens pat negāja palīdzēt čalim ar c4, bet fragoja apkārt.

2) ja tev nav bumba, tas nenozīmē, ka tu vari sēdēt vai wankot pa otru mapes galu un uz visu likt mīksto.

Link to comment
Share on other sites

Kas pēc tavām domām ir adekvāts slaps, slay? Tad kad jūs visi tur nosēžat savu laiku un pēc tam uzrakstat aj, es tak nepaspēju?

1) neviens no jums un tiešām neviens pat negāja palīdzēt čalim ar c4, bet fragoja apkārt.

2) ja tev nav bumba, tas nenozīmē, ka tu vari sēdēt vai wankot pa otru mapes galu un uz visu likt mīksto.

atmazalsja tjipa.. XD smiekli naak, piedod bet tas ko tu tagad uzraxtiiji ir pilniigs bullshits, jo 1 kaart kaa var fragot ja ir palicis 1 CT un 4 T`s, paskaidro ko man izdariit, ja kkaads tizlenis ar c4 rokaa nejeedz ka ir jaapilda missija, paskaidro par ko slay visu tiiimu uzreiz? ko man vinjam vajadzeeja paliidzeet? podzinjas uzpiest uz c4??? nu tak nepaliec smiekliigs..

aj tak labi manispeec vsp veriet ciet, taapat pateicoties tai tizlai latvieshu mentalitaatei nekur taalaak kaa aiziet dirst ar sho topicu es varu pat necereet..

Edited by kj.mad
Link to comment
Share on other sites

Man patiesībā šīs bērnu sūdzības ir baigi apnikušas, jo katru reizi kad kāds raksta sūdzību, tā no iepriekšējās maz ar ko atsķiras :(:D

Pareizi ir, lai banāns mazliet pastāv un kā kādreiz man augstāk stāvošie admini rakstīja, lai aizeju padzeru kefīru! :)

P.S. Kefīrs ir baigā štelle :P

P.S.S sorry par offtopicu!

Link to comment
Share on other sites

Autor tu esi totāls amplis vai atsaldenis!? Iemet lūdzu demo un redzēsi, ka jūs visi apkārt skraidijāt, kaut kāds čalis vispār sēdēja kā humans pie CT bāzes bezsakarā, kamēr kaut kāds nūbiņš gāja likt c4 un jūs neviens negājāt viņam palīgā. Tas cik tev ir smieklīgi vai nav un kādus jēlus tekstus tu te tagad mētā neviena neintresē, ja nevari argumentēt, tad nākamo reizi labāk vispār neraksti sūdzību un nerādies iekš servera. Un reāli ir apnikuši šitie čīkstuļi un tu tajā skaitā, kas uzskata, ka viņiem ir dotas visas tiesības darīt, ko vien vēlas. Kempot, flashot savējos, traucē, runāt pa mic bez apstājas un bez jebkāda sakara. Un ja jūs tiekat sodīti, tad no sākuma padomājat vai paši neesat kaut ko greizi sadarijuši vai tieši otrādāk neizderijuši neko. Tad nākat ar asarām acīs rakstīt stulbas, bezjēdzīgas sūdzības uz karstām asinīm, kuras pēc tam pat īsti argumentēt nevarat kā tik pateikt "cik man smiekli nāk un atmaskas". Nebija manā postā neviena atmasa, bet gan reāla argumentācija pret kuru tu mazais nevarēji likt ne plika penija.

Link to comment
Share on other sites

izbazenis, peec pirmajiem 3 teikumiem paarstaaju lasiit, visatljautiiba ir tikaj adiminu rindaas tas ka tev jau kaadu gadu sexa nav bijis nenoziimee ka vari savu agresiiju izmest uz citiem speeles daliibniekiem tikaj taapeec ka peedeejo gadu zadrochiiji seeezhot pie pc monitora, un vispaar go get a life, liekat banu kaut vai uz 300 dienaam, piedraazhu tevi un tavus dirsaa liideejus! :*

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība cik gadus ir bijis vai nav bijis sekss? Man prieks, ka tu nebur te drāmu un tev katru vakaru ir sekss pa 5 reizēm un mētā savas palkas pa labi un pa kreisi.... cerams, ka saprati sarkasmu. Un būtu mana teikšana tev par šito diršanu vēl pagarinātu banānu uz tām 300 dienām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...