Jump to content
GIGN Forum

Ban By L-beast


fisherman!
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 56812

| ADMINS: L-BeasT

| NOBANOTAIS NIKS: fisherman!

| NOBANOTAA IP: 78.84.143.113

| IEMESLS: admin abuse

| UZLIKTS: 25.06.2010 22:24

| Uzlikts pirms 6 minutem

| Terminsh peec 23 dienam 18 stundam 35 m

http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2010-06-...58-de_aztec.zip

šis admins diezgan debili lieto savu admina acc. par 1 nejaushu team flash bans uz 5min. par to ka novacu gandriz visu viņa team tai skaitā arī viņu viņš mani nosapo un kkāds čels izlien no stūrā un nošauj mani. vēl bija 30 sec palikušas un tur bija skaidri redzams ka būs - visa komanda nevis tikai -6 :D bet admins sapoja mani un es protams savu neapmierinatību demokrātīski izrādīju. par to arī dabūju banu uz 24 dienām. atļaušos citēt ko pats pateicu : "admins lo6ara nemāk zaudēt"

tak nejau uz tik ilgu laiku par to ka admins uz nervu sabrukuma un laikam nereāli ienīst mani par to ka es viņu vislaik apšāvu. nav ko rušot esot pie CT :mIm::)

Link to comment
Share on other sites

Es kā rogue no aizmugures sap un pēc tam full stunlock openeru taisu ne?

Bet nu vispār tu esi baigais nazis un nākamo reizi, kad redzēšu tevi uz servera nez vai tu būsi īpaši laimīgs, jo:

1) tu sēdīji bāzē par ko ar dabuji slay, tev kā T iekš aztec jāiet likt c4 nevis stulbi sēdēt bāzē

2) par savu mēli ar dabuji smagāku sodu nekā vienkārši kick vai banu uz 30 min, lai apdomātos

3) tu mani iekš train mapes 3x noflashoji + vēl skraidiji kā zilonis un maisijies un mētāji grenātas, kur nevajag par to ar dabuji kick

Vēl kādas pretenzijas? Un ar tekstiem, ka es ir nervozs vai kā savādāk ej sūdzies papukam vai babuškai un pieraudi viņai pilnu virtuves dvielīti vai kādu lielāku virtuves trauku. Par šitādiem tekstiem var tiešām iemantot antipātijas ar adminiem un tad klājas gaužām švaki.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu vispār tu esi baigais nazis un nākamo reizi, kad redzēšu tevi uz servera nez vai tu būsi īpaši laimīgs, jo:

1) tu sēdīji bāzē par ko ar dabuji slay, tev kā T iekš aztec jāiet likt c4 nevis stulbi sēdēt bāzē

2) par savu mēli ar dabuji smagāku sodu nekā vienkārši kick vai banu uz 30 min, lai apdomātos

3) tu mani iekš train mapes 3x noflashoji + vēl skraidiji kā zilonis un maisijies un mētāji grenātas, kur nevajag par to ar dabuji kick

Vēl kādas pretenzijas? Un ar tekstiem, ka es ir nervozs vai kā savādāk ej sūdzies papukam vai babuškai un pieraudi viņai pilnu virtuves dvielīti vai kādu lielāku virtuves trauku. Par šitādiem tekstiem var tiešām iemantot antipātijas ar adminiem un tad klājas gaužām švaki.

Bet bans tomēr par garu :) pietiku ar 7 dienām :)

Link to comment
Share on other sites

kā es tevi varēju noflašot 3x savā 1. raundā ? hmm kāds te pasakas stāsta. es ar savu mēli tev 1 teikumu uzrtaktiju kuru tepat forumā visiem uzrakstīju. 24 dienās par vārdu lo6ara ? :D aa un vsp kas tev par daļu vai es kempoju bāze vai kur citur.. misiju es pildīju .. tikai tu to neredzēji jo rašoji visus raundus un kā jau mēs visi zinam tādus rušus humans mugurā šauj.. un man ar 30 sec pilnīgi būtu pieticis lai nošautu tos 3 cilvēkus palikušos vai vēl labāk c4 degungalā metājās un man teleports arī ir tā ka es atri spotā tiktu bet tu ar saviem hormoniem vai nezinu kas tev uz varžacs uzkāpis ka slay pat nepiedomājot un bans arī var just ka ciparus esi prosta sabiezis pa stresam kkādus.. :D varbūt dabū meiteni ? :D

ā un kur spēlē wow ? :D

Edited by fisherman!
Link to comment
Share on other sites

Kur es rakstiju, ka tu vienā raundā mani 3x noflašoji? Tas krājās ar laiku. Un tu sēdīji katru raundu, katru raundu un krisijies par ko ar dabuju slay, jo neesi kaut kāds izņēmus, kas var sēdēt bāzē un likt mīksto uz misiju. Un šitie teksti bla bla man bija laiks un varētu galīgi ir vienaldzīgi, jo pēc tam, kad jau laiks pagājis un nekas nav izdarīts būtu bijis teksts "bet es nevarēju paspēt" vai kas tamlīdzīgs. Noiets etaps.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...