Jump to content
GIGN Forum

Veca Datora Problēma...


Spec_Alfa
 Share

Recommended Posts

Ir tāda problēma - tagad pa Jāņu laiku esmu ticis pie viena vareni veca portatīvā... diemžēl XP uz viņa tā tīri normāli mēdz iekārties un lēni darboties!!! Respektīvi vai man kāds gudrāks cilvēks nevarētu apskaidrot kas un kā ir jaizdara, lai nosistu XP ēdelīgumu līdz minimumam ? Esmu tik vien izdarījis kā dažus servisus, par kuriem biju drošs diseiblojis, bet vairāk ar neko - PC praktiski tikai priekš netā sēdēšanas domāts, bet vienalga mēdz karties baisi!

Pats PC -

Procis - Mobile Intel Pentium 4 - M 1,8 GHz

RAM - 256 mb...

Video - ati mobility radeon 7500

P.S.

CS:S neiet uz šitāda nez - ir vērts vilkt vai nav ? :)

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

kontrol paneli izrubi skanju efektus, win98 clasic skins rulee pa defu, tuneup utilitij softs reali forsh bija :thumbsup:

btw izrubi visus liekos procesus caur msconfig...

ps minimums bija ~21 process ...

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

tur kur esmu ielicies pamacibu ka dabut labaku fps,tos serverisus ari sledz nost. Principa nevajadzetu freezot :( varbut hdd tuvu mirsanai :( hdtune testet labi var.... cs:s fps pacmit bus ar cfg zem 30,domaju,ka jega nav. Par interneta browseri lieto google browseri,tas tiesi uz vecakam kastem ir daudz atraks :)

Link to comment
Share on other sites

:( varbut hdd tuvu mirsanai :( hdtune testet labi var.... cs:s fps pacmit bus ar cfg zem 30,domaju,ka jega nav. Par interneta browseri lieto google browseri,tas tiesi uz vecakam kastem ir daudz atraks :)

To jau taka izdariju, bet par to msconfig varētu kāds sīkāk apstāstīt, kurus procesus labāk neslēgt ārā un arī par servisiem man interesētu, kurus labāk ir atstāt ieslēgtus, lai nekas, izņemot browzošanu netā un varbūt kāds kalkulators vai solitairs ietu...!!! Pagaidām jau izskatās labāk, bet nešķiet vēl perfekti...

Esmu dzirdējis stāstus, ka 400 MHz proci ar 128 mb ram varot piešķilt ar XP, bet man personīgi nav skaidrs kā to dabūt gatavu!!!

Link to comment
Share on other sites

xp'eshkai jau 64mbit rams ir minimums.. znachit pieshkjilt var.. arii uz aizvesturiskakiem gemorojiem uzlikt var, ta nav problema...

par msconfig gruti izstastit ko slegt ko nee.. njem katru procesu sit gugle un skaties ko tas dara, piemeram visadiem kastom softiem kaa adobe office n shit, ir startapaa pre-lounch suudi, lai kad gribot ieslegt ofisu tas atrak ieladetos, kas nafig nav vajadzigs, tapatas ir ar nero/winamp/deamontools/ printeru draiveru utiljiem etc etc.. tos visus var nahrenizet...

ieteiktu regulari dziiit cauri ccleaner, tas forshi atiira beigtos regjistrus, un temp failus, kas pec kada brizha reali aizdirsh hardu un sak gljuchit.. es reizi nedelja dzenot to cauri atgusti ~3.5gb vietu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...