Jump to content
GIGN Forum

Parkarst


ry.
 Share

Recommended Posts

Tatad lieta sekojosa. Stradajot pei datora viss ir ok, kad ieej Dirt 2 pec 10-20min pc izrubas, jo parkarst. Nesen vel ta nebija. Portativais vienmer stav uz galda un puteklus maz savelk ieksa. Ir kada iespeja, lai tos gradus pamazinatu? Vai ari kada veida paatrinat ventilatora atrumu? Un ka sauca to progu, kura uzradija gradus. Portativajam kadi 6 menesi. Uz garantiju vest negribu pagaidam... <_<

1 core - 53 gradi

2 core - 56 gradi

Ieejot spele -71 +/- kad samazinu tad ap 62-64 un ventilators ruc nromali.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=46197

Te beigās ir atitools un gpuz, tur labi var redzēt vai vkarte met gļukus, vai pārkarst. Tur kkur ir arī optimizācijas toolis, varbūt nokloko nedaudz zemāk un nokonfigurē uz max performanci, teoretična vajadzētu būt atvieglotai darbībai, kas arī samazinātu temperatūru.

Vai nu būs jāpērk paliktnis/dzesētājs :)

Link to comment
Share on other sites

Lietojiet tikai tāda gadijumā, ja esat pilnība pārliecināts par to, ko darat

Sis laikam nav prieks manis.

Diezgan divaini. Spelejot ventilaotrs diezgan atri griezas, bet kad samazinu momenta samazinas griesanas atrums.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

man tas pats bija tik ar NFS Pro Street un laptops bija 1 gadu.

pēc 10min izrubijās laptops, tad slēdzu iekšā un bsod izmeta, tad pēc rr viss gāja.

iesaku aizvest uz garantiju, tur viņi tev iztīrīs jo ja pats atvērsi viņu tad atpakaļ nesaliksi.

Un man kad laptopam nodega mātesplate tad ielika jaunu ventilatoru (iepriekšējais beidza strādāt, kautkāds HP kluss mēsls laikam bija iekšā ielikts)

tagad atverot kādu procesu kurš ēd 50% cpu +/- tad uzreiz ventilators ātrāk griežās un izslēdzot lēnāk.

tagad neievērības dēļ esmu nokāvis savu laptopu aptuveni 5+/- reizes un reāli ap simts latiem ielikts remontā un garantijā vēl pabijis.

tagad viss ok iet un tīrot laptopu tur pie ventilatora ir kautkur iekšā tādas mazas trubiņas (mazāk kā adatas lielumā) kurās sajiet iekšā mazie putekļi un dzese pasliktinās tākā iesaku kārtīgi noslaucīt putekļus no galda katru reizi kad slēdz jo reāli tu tos mazos putekļus nemaz neredzi.(ceru ka nākotnē kautkas tiks izdomāts pret to)

Link to comment
Share on other sites

šos spēdfanus everestus no pieredzes saku,nevajag izmantot.

Spēdfans-konkrēti parāda,ka man vienam kodolam -10c....

Everests- +10c katram kodolam.

RealTemp vai CoreTemp abi šie parādīs precīzi.

Termopasta? Putekļi? Ja garanta nav, pašrocīgi lielākas gaisa atveres :D ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...