Jump to content
GIGN Forum

Sveiki velos musu klanam [Genz] papildtiesibas


Recommended Posts

Ludzu jus musu klanam [Genz] pieskirt spejas uzlikt modus ja ne visus tad vismaz fun mode lai var uzlikt glow =] Joks bet protams ari tas nebutu slikti.

Tomer galvena jega ir ta ka butu jauki ja mes visi ni klana [Genz] vai ari tikai es varetu manit kartes bez votu palidzibas!!!! Labi jav ieprieks pateicos jusu uzticigais speletajs Unable[Genz]

Link to comment
Share on other sites

dzhekinj - par pilnaam tiesiibaam uz klana tu vari aizmirst jo neviens no mums nepaziist nevienu no jums. Un pilnas tiesiibas uz KLANU var iedot tikai labi zinaamiem cilveekiem.

kas par zilaam pumpinjaam? smiliez.de_2125.gifgigi.gif

Link to comment
Share on other sites

Zilas pumpinas ir tas kas jums prdas ka jus te man rakstat man ir viena pumpina tada un nosaukums soldier utt tagad saprata tadi cetrsturisi!

Bet vai tas nav iespejams uzlikt man admina tiesibas ko kaulejaties? Es tak neesu lox kuram galvenais admina tiesibas. Es vienkarsi gribu izprovet komandu glow un igribu jums palidzet vadit gign serveri kad busu tur tad skatisos un klausisos ko citi grib ka citi grib un nevis ta ka p1zdec kurs uzliek savu he_tennis un visi parejie var iet ........... =[. Uzliekat man tiesibas moska uz pgidu laiku? Parbaudiet mani vis vienalg ka jums vajag dariet tikai okiz? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='May 17 2003, 07:45 AM'] Adminiem steidzams pazinojums =]

Sveicinati cienijamie [GIGN] klana inteligences parstavji =].

Es mazliet palasiju citus lugumus un skatos ka visi ir gandriz identiski vai pat precizi teksti =].

Tapec es domaju ka jauzraksta jums vis ka un ko es domaju.

Tie smiliez.de_2551.gif Varbut ka nesaprot ka viniem neviens tapat neko nedos bet es gan sapratu.

Tatad sekojosi admina tiesibas velos del sekojosiem iemesliem:

1.Kad speles laika notiek team killing tad ar voti nepietiek jo vienmer atrodas kads mulkis jeb labvelis kurs nospiedis no.

2.Votes nevar tik biezi lietot ka pilnas admina tiesibas (Bet tas ta...)

3.Kad visi ludz citu karti un tikai viens lohu klans spiez ne jo viniempaslaik iet labi teksim karte he_tennis tad noder admin tiesibas.

4.Kad ienak Ekanz serveri tad vins momenta maina karti uz he_tennis jeb cs_tank un nelauj likt votes uz citu mapu pat tad ja visi to ludz pat no vina komandas. Nezinkada veida esu noverojis ka ta komanda kura ir Ekanz var vairak un specigak nosaut ne ka preteja kapec ta? Vakar speleju gigna un ekanz bija mana komanda es uzreiz nosavu taja vakara 60 cubakus. Bet pectam kad vins pargaja pie teroriem tad es nenosavu ne vienu pasu cubeku ka tas iespejams? te noder admin tiesibas lai varetu he rtennis uzlikt to ka bez ieroviem un bez awp un hg nedriks mest pirms laika. Plus vel admins seit ir vajadzigs lai varetu cinities pret Ekanza iedomibu ka vins doma ka nav serveri Worma tad vins var darit visu. Vel daudz kas saistis ar Ekanz bet tad man nepietiks vietas citiem iemesliem.

5.Admin tiesibas noder ari tad ja sakas apsaukasanas un tad jav vairs neviens neskatas kur uzdirsa bet tikai sauj visus ka rezultata akal izversas TK un ar votiem nepietiek jo teroriem tas protams ka patik vai otradi.

6.Kad ir si saucama votosana tad ir dazi tadi klani kas vienmer vienalga vai patik pasiem ta karte vai ne vienmer censas izjaukt vote =[. Admins vienkarsi var uzlikt nakamo vai citu lugto karti.

7.Velos ari drusku pablnoties un uzlikt fun_mode lai varetu paskatities ka izskatas uz cilvecinu si forsa komanda glow. =] Katram jav japadzena halava =].

Nu luk tie ir mani uzskati un iemesli kadel es velos admin tiesibas. Daudzi starpcitu jauta kapec man nav pilnas admina tiesibas uz ko es atbildu runajiet ar visuvareno worm vai kadu citu no [GIGN] jo es pats sev tiesibas nevaru uzlikt. Sodien vini mani pamudinaja paprasit jums velreiz tiesibas jo meginats nav zaudets. Nezinu vai jus to izpildisiet bet es biezi apgrozos ircaa tas ir irc.delfi.lv #gign katru reizi ar citadaku niku. Butu man taka jums vel kads lugums bet tas tikai tad ja jus man iedosiet tiesibas gaidu atbildi........ smiliez.de_265.gif you are the smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

nice anyway, bet:

Tici man Unable rcon tev neviens nedos (rcon komandaas ietilpst ierochu fishkas utt.)

Runaajot par Ekanz, es pats speeleejot zam ljeva nicka esmu pamaniijis ka shis admins neriikojaas pietiekami eetiski, un teiksim taa ljoti biezhi nerespektee citu speeleetaaju viedokli!

parunaashu ar worm...

Link to comment
Share on other sites

worm tikai luudzu iztiksim bez funmode utt. ok?

Labi zeeni es neesu jav lohs bet jautajums vai 1 reizi uz 5 sec varesu uzlikt paskatities glow? Ja ne tad ne. Un ceru kas jus biezi esat klanaa starpcitu ja tas ir vajadzigs man ir 1277 killu speleju zem sita nika 2 nedelas ta ka diezgan labi speleju ne?

Link to comment
Share on other sites

jaapieziimee, ka ja shim dzhekam tiks iedotas tiesiibas tad taas tiks iedotas diezgan apbriinojamam dzhekam (nepaarproti - tas nav ar negatiivu pieskanju domaats) smile.gif

Paldies tev macho starpcitu es nekad neesu domajis par tevi slikti kaut ari daudzi tavi nlabveli uz tevim liek virsu serveri un mirca kad privataja man raksta nu tad es vienkarsi apklustu jo normalus dzekus es neaprunaju. Starpcitu cik tev gadu 18? 19? nu ne jav 20 vai ari ir?20?

Link to comment
Share on other sites

' date='May 18 2003, 07:45 PM']
worm tikai luudzu iztiksim bez funmode utt. ok?

Labi zeeni es neesu jav lohs bet jautajums vai 1 reizi uz 5 sec varesu uzlikt paskatities glow? Ja ne tad ne. Un ceru kas jus biezi esat klanaa starpcitu ja tas ir vajadzigs man ir 1277 killu speleju zem sita nika 2 nedelas ta ka diezgan labi speleju ne?

Unabel esi gan tu losis.

Link to comment
Share on other sites

' date='May 18 2003, 07:45 PM']
worm tikai luudzu iztiksim bez funmode utt. ok?

Labi zeeni es neesu jav lohs bet jautajums vai 1 reizi uz 5 sec varesu uzlikt paskatities glow? Ja ne tad ne. Un ceru kas jus biezi esat klanaa starpcitu ja tas ir vajadzigs man ir 1277 killu speleju zem sita nika 2 nedelas ta ka diezgan labi speleju ne?

patiesiba man i dzilji priedrazt par to ka tev tur 1277 killi, davai labak apstradaa mani un nepaliec sausaa, tad arii veerteeshu killus/deathus tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

worm es tev zveeru pie savas dzivibas tas idins vakar ar manu niku nebiju es. Tur pie manim bija atnacis viens pidars un ka,er es aizbraucu ux vrikalu vins sadirsa man visu speli!!! Untu man tagad esi nonemis tiesibas uzliec ludzu apakal es jav tev vakar apsoliju ka es nedosu vinam vairs tikst pie mana kompa vispar okiz? ludzu tu vari man ticet a to man tiizla situacija sanak. Esu pateicis ka esu admins un pat nevaru sada vajadzigas komandas ka am ak arr tas ka paradas uz ekrana ko admins saka tadiem burtiem centraa vai ziliem nu kadu krasu ieraksta tas laikm bija achat vai ari asay karoce vajag abus. un tad vel bez votem uzlikt un nonemt knife mode ieliec man sis komandas pie ja esosajam un tad jav es caur ahelp visu izstudfesu un ludzu velreiz uzticies man nu bljat butu tu redzejis kas man vakar pa hausu maja bija nu bljat nezinu ka atvainoties vina varda jo neesu neko darit. =[

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...