Jump to content
GIGN Forum

Heavy Rain


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Es iesāku šo neticamo lietu lasīt šeit, bet pakūlos tālāk un esmu pilnīgā nesaprašanā, vai šī spēle iznāks uz pc vai nē! Katrā ziņā Quantic Dreams officiālais pārstāvis apgalvo, ka šī spēle būs ps3 only, bet kur rodas pretrunas, ka Quantic Dream marketinga un pārdošanas daļa nopludina informāciju par to, ka tomēr šī spēle iznākšot uz pc. Šī spēle ir viena no tām retajām kur nav tas FPS action'nshit, šāda tipa spēle ja nemaldos iepriekš bija tikai Indigo Prophecy. Kur tiešām kā spēles veidotāji sola spēlētājs piedalās interaktīvā filmā, kurā spēlētājs ar savu darbību spēj ietekmēt spēles iznākumu.

Jau kādu laiku iepriekš lasīju, ka šo spēli taisās ekranizēt... Vai šī spēle tiešām ir tik laba kā es lasu, vai vispār varbūt tā, ka one shot game tiek ekranizēta tikai dēļ sava aizraujošā stāsta? Es teikšu, ka jā... Jo kopš minority mani apgaismoja par tādas spēles esamību vispār tā ir spēle ko es gribu izspēlēt ne vienu reizi vien :)

p.s. http://www.heavyrainps3.com/#/en_US/home

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

a.k.a. filma ar "Quick time events".

Nezinu, vai ir vērts pirkt kaut ko tādu... Pat palasot sieviešu rakstītos rakstus kā viņas kļūst slapjas no šīs spēles.

JA būs PC versija, tad jā, varētu pamēģināt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...