Jump to content
GIGN Forum

Optika Interneta


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

http://www.lattelecom.lv/majai/internets/o.../?service_id=45

Taka pie manis drizuma bus sis brinums pieejams velejos ievakt zinas :) + - un vai tiesam puse no ta solita atruma ir ???

Sobrid mans nets ir 10mbit/sec liguma par ko maksaju 12LS, tapec optika liekas JEBKURA gadijuma izdevigaks pasakus man.

Bet velejos realus piemerus no dzives, ja kadam ir varbut varat padalities.

Jo man izveles saja nav daudz izzi 100mbit/sec pa 17LS 2 gadi ligums vai optika lattelecom 200mbit/sec nezcik reali isteniba kanals raida pa 15LS ari 2 gadi.

Ja skatos vienkarsi uz cipariem Izzi<lattelecom

So te uzradija net.apollo

Your DOWNLOAD SPEED is:

9.27 Mb/s

Your UPLOAD SPEED is:

6.90 Mb/s

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Ep1 es visādus gifus ar šo meiču esmu redzējis, bet šo ar butplugu vēl nav sanācis ievērot :thumbsup: ! Labs!

Šodien spokos atradu :D

Skaista bezgala :)

Vārdu gan nemācēšu pateikt, meklē Nightmare rakstīto ;) Vai ceri ka viņš šeit iemetīs aci :)

Link to comment
Share on other sites

Ka optiku saka ierikot ta izzi piesejas atkal :D

Sakot vot musu ir labaks neka lattelecom ta optika 200mbitsec utt

Kaut gan nekadi nevar paradit un pieradit dienakts stabilitati vismaz atruma. Saku jautat par minimalo :D pateica ka par 10mbit/sec to4 zemaks nebus :DD

I saka batonus bazt ja negribi ligumu tad 28LS pieslegums i menesi pa 15LS ar visu TV un atsledz kad velies.

Link to comment
Share on other sites

ep1, cici, liec citu bābu, šitā ir mana :DD

Pie reizes, gribētu pajautāt, cik cilvēkus man būtu jāsavāc savā ģerevņā, lai lattelekoms ievilktu ciparu līnijas kabeli un varētu pieslēgt kaut parasto 25mbps netu, a to man te visu mūžu laikam būs jāsēž pie mēsla, kurš max izspiež 100kb downloadu, uploads vispār max 25kb/s, knapi kontru velk :D Kaut kad nesen sūtīju emailu viņiem, atbildēja, ka nav plānots neko tādu ierīkot... karoč, uzmeta mīksto...

Link to comment
Share on other sites

Kas būtu Tava ģerevņa? Dzirdēju, ka ādažos, viens cilvēks skraida apkārt pa visiem dzīvokļiem un jautā parakstu vai nevēlas, lai ierīko lattelecom optiku. Mēģināts nav zaudēts ;)

P.S.Par to signatūri. Ļauj man lūdzu papriecāties :D

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...