Jump to content
GIGN Forum

Vajag Pāris Purnus Priekš Etf2l


Tenchy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;), jo ja ir skoti tad viņus vajag divus savādāk nav jēgas.. Lai arī nebūs kas centrā sākumā aizsargā demo, jūs tāpat nebūsiet tik ātri :P!

+ pievienojat mani savam draugu listam steama :), patestešu mazliet :P

Jā, laba taktika, tad uzreiz uz midu var necensties iet. No offence, bet no tā ka tu tur kautko skatīsies jēga nebūs nekāda, jo nekādā stiprajā līmenī pats nespēlē.

Ieteiktu jums sarunāt ar DominiXu^, viņam ir šāda tāda pieredze apmācot un pamācot jaunos klanus, ko darīt, kur iet, kā šaut.

:)

Sure, low-/low spēlētāji noteikti to var izdarīt ātrāk nekā pretinieku skauti atskrien.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

Es varu tev pateikt vairākus low- spelētajus kuri to var. :thumbsup:

Un izsaka gan, jo ja tu būsi pirmais tu vari nostikot viņu izeju caur kurieni viņi nāk, lai tavējie soliji atskrien un ieņem pozicijas vidū.

Es vairs te nelīdšu

Nu protams, ka būs pretinieka demo pretī, bet ar to jatiek galā, jo pēc pāris sekundēm nāk skauti palīgā, bet pats galvenais ir pēc iespējas ilgāk ir nelaist arā solijus ar mediku.

+ Visi jaunie team parasti izvēlas spēlēt badlands un demo jumpi nav tik grūti, ja esi pietiekami daudz spēlējis pub un lekājis

http://www.youtube.com/watch?v=KYKr0Aqcw7M šito jamāk visiem demo badlandā

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:)

Tieši par šito visu laiku bij runa, lol! Saproti tā, ja viens demomens nemāk nevienu lecienu un vienkārši līdz punktam aiziet, tad kā tu domā, viņš būs vienādā laikā ar pretinieku demomenu kurš visus lecienu līdz vidum ir uztaisījis precīzi un pareizi? Badlandos demomena ātrums ir viens no noteicošajiem, laigan, arī solliju ātrums šeit ir nepieciešams. Tātad, pirmais demomens iznāk no mājas, sāk stikot pretinieku durvis, pietiek ar 5 stikijiem lai pretinieku komandai tas sagādātu grūtības, kautvai kamēr visus stikijus ar shotgun izšaus. Tikmēr, ātrākā demomena komanda izlien jau uz vidus, kamēr otra ir iesprūdusi mājā. Tātad, vidus tiek tai komandai kuras demomens ir bijis ātrāks/stipri ātrāks.

Link to comment
Share on other sites

Jau tieku pieminēts, tāpēc domāju, kāpēc nācās šodien bieži žāvāties un šķaudīt...

Ja ir tāda vēlme paklausīties padomos, var dot man ziņu, šovakar visticamāk būšu brīvs, varu kaut ko pastāstīt.

Link to comment
Share on other sites

nē, nebija vis. bija runa par nokļūšanu līdz spotam pirms pretinieku skautiem, nevienā brīdī nebija runa par to, ko tu minēji.

jūs abi te kaut kādu huiņu laižat, nesapratu, kas jums prasīja mani mācīt un no kurienes radies iespaids, ka man tas ir vajadzīgs?

šī quote vispār ideāla

Nu protams, ka būs pretinieka demo pretī, bet ar to jatiek galā

tātad pa defaultu tiek pieņemts, ka tu aizmočī uz spotu pirmais, tiec galā ar demomanu, tiec galā ar skautiem UN JA TU TO NEVARI, tad nespēlē kā demomans.

vienkārši :papa:

jā, stīmā es neesmu bijis, jo es esmu darbā, man nav vasaras brīvdienu LOL.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl es nerakstiju, ka tev viņš tagad par katru cenu vajag novākt - tu izskrien centrā nomet stikijus un tad spamo paipus. Ja proti dodge no pipiem tad nav problēma, jo otrs demomens nemeiģinās uz tevi tikai stikijus terēt, bet gan uz skautiem un solijiem.

Oldston iebāz vel smaidņus un kautko boldā, kā arī iekrāso kādu vārdu sarkanā krasā, tad beidzot varēšu saprast tavu domu.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Pašlaik!

Medic - Doks

Solly - Natijs

Solly -

Scout -

Scout -

Demo - Mēēē

Back up - Macho

Tomēr viņam nepietiek laika lai būtu full-time member!

Solly spots vēl brīvs, aktīvāk čaļi, aktīvāk. Aicinat mani steamā un runāsim1

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tu jau iepriekšējā postā teici, ka nelīdīsi kur nevajag. :whistling:

Nu - nezinu kapēc to nedari.

Nedabūsi :10cm: garāku.

Ar šo tu parādi kāds klauns esi.

Ps Nemīz šeit nav 1. divīzija. :lolza:

Edited by oldston
Link to comment
Share on other sites

Oho skatos Dominix jau populārs palicis :D

Bet tas jau nav obligāti cik redzu jums komandā būs arī kāds kaut cik pieredzējis spēlētājs vnk jāspēlē un spēle ar laiku sanāks. Prieks redzēt ka veidojas jaunas latviešu komandas GL :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pagaidaam izskataas shaadi:

meds - doks

demo - orchid

solly - natijs

solly - ??

scout - Janis Bamb1n0 K.

scout - OPELIS

nu tad shovakar macho kaa otrs solder vareetu kapaat un redzeesim ka shaadam sastaavam ies :)

ceru ka abi skauti shovakar buus ar mieru speeleet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...