Jump to content
GIGN Forum

Vajag Pāris Purnus Priekš Etf2l


Tenchy
 Share

Recommended Posts

Ar mazu palīdzību no Liha puses ķīlējam letiņu tīmu, jo jau līdz kaklam pērties ar tiem uk čaļiem uz zviedriem.

Kā jau topika nosaukumā tika minēts, tiek meklēti pāris low-/low čaļi priekš etf2l komandas. Tādu nu mums ir deficīts.

Pagaidām esam tikai 2. Es un doks.

Visnepieciešamākās klases ir 2x solly; 1x demo. Es pats spēlēšu kā skauts un doks kā mediķis. Otru skautu iespējams jau šovakar sarunāšu.

Vairāk info @ steam.

CLICK ME Pl0x VAI MEEE

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hi,

tad nu ir tā kad šitais te kēkss taisa komandu uz s8.. 100% tā būs diezgan zema 6divizijas komanda.. Bet nu ja pacani grib spēlēt kāpēc ne? Principā vajag Demo and Scout.. + vel backup'ā kkādus paris jefiņus ;), šī ir laba iespējā puberiem izmēģināt prasmi 6vs6 cīņā un izmantot kaut nedaudz savas prāta spējas spēlējot spēlīti neka tukši skraidot ar pyro pēc spiegiem.. ;) Tā pēc večī sarosās viņiem jūs esat vajadzīgi ;)! Bet tomēr arī kādām prasmēm un tehikai būs jābūt :P

Obligāti mic, steamed, 16+, mazāk var būt tikai ļoti specialiem specialajiem izņēmumiem :P

GG, mates ;)

Link to comment
Share on other sites

īsti nezinu kā tu spēlē, bet es iespējams pats spēlēšu demo, vēl skatīšos. Tā kā macho iepostoja pirmais, viņam tiks pirmais mēģinājums, ja nu kas, tad tu arī varēsi pamēģināt!

Uz doto brīdi ir tā

Medic - Doks

Demo - es

Solly - Natijs

Solly - macho

scout

scout

Ja macho te vēl iemet aci, būtu labi ja apstiprinātu mani steamā (niks Orchid).

Priekš summer cupa par vēlu sākām domāt, bet ladder matchos mierīgi varam pa vakariem spēlēt! Vel mircā cw var sameklēt, vajag patrenēties.

Būtu arī labi ja jūs čaļi novilktu mumble, kuru ir ļoti ērti lietot. Man ir arī serverītis nohostēts @ Germany, normāls pings! :)

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

Parunāju mazliet ar doku, un darīsim savādāk.

Salikšu nikus ar cilvēkiem un klasēm ko varētu spēlēt, tad skatīsies ko ņems!

Orchid - Scout/Demo (100% tiks teamā)

Doks - Medic (100% tiks)

Natijs - Solly (šito laikam jau vakar pieņēmām *giggle*)

Macho - demo/solly/+ zinu ka norm heavy esi

Man tika paziņot ka arī tāds Foset - Solly

betty - solly

Vajag scoutus!

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

Pa cik jūs nespēlēsiet pret ūber-pretiniekiem sākumā var arī tā macho-heavy, un nevis skotus bet gan sniper labu ;), jo ja ir skoti tad viņus vajag divus savādāk nav jēgas.. Lai arī nebūs kas centrā sākumā aizsargā demo, jūs tāpat nebūsiet tik ātri :P!

+ pievienojat mani savam draugu listam steama :), patestešu mazliet :P

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

dude, es csā pa klanvāriem nobumbulēju kādus 2 gadus, es zinu kā tas ir :)

nav man drausmīgi daudz brīva laika, bet šad tad uzšaut mierīgi varu. pubā demomana skillu nepakačāsi, vot cw varētu būt cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...